Menu

JBL Live 660NC

Cechy produktu
  • Producent JBL 
  • Typ nauszne 
Opis

Słuchawki JBL Live 660NC LIVE660NCBLU Niebieskie Legendarne brzmienie JBL Przetworniki 40 mm i legendarne brzmienie, które można usłyszeć w najsłynniejszych salach koncertowych i klubach na świecie. Słuchaj swoich ulubionych utworów zawsze, kiedy tylko zechcesz i gdzie tylko zechcesz.

Ze słuchawkami JBL Live 660NC LIVE660NCBLU za każdym razem będziesz czuć się jak podczas najlepszego koncertu! Wyeliminuj hałas lub nie. Twój wybór Wyeliminuj hałas i skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu.

technologia Ambient Aware pozwala bezpiecznie poruszać się po ruchliwych ulicach dzięki wzmocnieniu dźwięków otoczenia, a funkcja TalkThru pozwala wyciszyć muzykę i wzmocnić mowę, aby umożliwić rozmawianie bez zdejmowania słuchawek JBL Live 660NC LIVE660NCBLU.

Uzyskaj pomoc, używając głosu Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) albo Ambient Aware, zobacz czas pracy na akumulatorze albo wyłącz słuchawki JBL Live 660NC LIVE660NCBLU za pomocą głosu i polecenia „hej, Google".

Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, aby w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego. Akumulator z funkcją prędkiego ładowania wystarczający choćby na 50 godzin słuchania Słuchaj muzyki choćby przez 50 godzin (lub do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu i łącznością Bluetooth)!

prędkie ładowanie przez 10 minut gwarantuje dodatkowe 4 godziny zabawy. Ciesz się muzyką wyraźnie dłużej ze słuchawkami JBL 660NC LIVE660NCBLU!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.