Menu

JBL Quantum 350

Cechy produktu
  • Producent JBL 
Opis

bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na komputery pc z odłączanym mikrofonem na wysięgniku. Korzyści: lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort choćby w trakcie najdłuższych sesji gier.

legendarne brzmienie jbl quantumsound powoduje, iż czujesz się jak w samym centrum akcji – od najcichszych kroków po najgłośniejsze odgłosy broni laserowej. Odłączany kierunkowy mikrofon na wysięgniku z funkcją voice focus sprawia, iż inni gracze za każdym razem mogą cię usłyszeć, nawet gdy w grze zrobi się naprawdę gorąco.

bezstratna łączność bezprzewodowa, 22-godzinny czas pracy akumulatora i lekkie poduszki z pianki zapamiętującej zarys sprawiają, że nigdy nie ominie cię nawet sekunda akcji, choćby podczas najdłuższych sesji grania.

oprogramowanie jbl quantumengine na komputery pc precyzyjnie dostraja dźwięk, aby zapewnić najwyższą przewagę nad przeciwnikiem

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.