Menu

JBL T125TWS

Cechy produktu
  • Producent JBL 
  • Typ dokanałowe 
Opis

Słuchawki bezprzewodowe JBL T125TWS BLK czarne Poczuj basy Od wielu dekad JBL zagwarantuje moc w trakcie festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, żeby JBL T125TWS ożywiły Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.

Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie. Wolność bez kabli Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce albo zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL T125TWS to totalna swoboda.

Dzięki szerokiej palecie odcieni niewątpliwie znajdziesz nadzwyczajną pare słuchawek JBL TUNE 125 TWS. Dłuższy czas słuchania Akumulator słuchawek JBL T125TWS o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc.

Możesz słuchać swego prywatnego koncertu dopóki chcesz. Szybkie parowanie Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki JBL T125TWS z etui, starczy jedno dotknięcie, aby sparować je ze swym urządzeniem z systemem Android.

Po sparowaniu osiągalne jest wykrycie innych urządzeń, nawet jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.