Menu

JBL T205

Cechy produktu
  • Producent JBL 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ douszne 
Opis

JBL T205 to słuchawki douszne uwydatniające się genialnym brzmieniem Pure Bass. Najkorzystniejszy towarzysz podróży, a także kompan długich rozmów telefonicznych. Słuchawki ładnie się ukazujące, doskonale praktyczne i w przystępnej cenie!

Douszne słuchawki JBL T205 oferują legendarne brzmienie JBL Pure Bass, tak typowe dla marki z ponad 70-letnimi tradycjami. Są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Zaopatrzono je w wysokiej klasy metalizowaną obudowę i przetworniki o średnicy 12,5 mm. Generują mocne niskie tony, natomiast miękkie, ergonomicznie ukształtowane wkładki douszne pozwalają na komfortowe stosowanie poprzez długie godziny. Ponadto jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwala na kontrolowanie odtwarzania muzyki, a także odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki tym rozwiązaniom słuchawki JBL T205 to codzienny towarzysz w pracy, w domu i w podróży.

nad wyraz komfortowym rozwiązaniem jest nieplączący się płaski kabel. Znamionuje się on trwałością i funkcjonalnością. Ponadto miękkie, użytecznie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort podczas słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

Wysokiej klasy metalizowana pokrywa jest wykończeniem nadającym słuchawkom wyrafinowany i stylowy wygląd. W pakiecie wyszukamy w dodatku miękki futerał do przechowywania słuchawek, kiedy akurat nie są używane.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.