Menu

JBL T500

Cechy produktu
  • Producent JBL 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 
Opis

 Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do wyśmienitej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i komfortowe dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Równocześnie umożliwiają korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez zastosowania urządzenia przenośnego. Słuchawki JBL TUNE500 są wyposażone w nieplączący się płaski przewód.

Lekka, składana kompozycja zagwarantuje przy tym niezwykłą wygodę używania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wymiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne wbudowany mikrofon Płaski przewód Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki charakteryzuje znane na całym świecie, uznane brzmienie JBL Pure Bass.

Lekka, składana konstrukcja Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich materiałów możesz zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

Nieplączący się płaski przewód Płaski, wytrzymały kabel zapobiega splątaniu w trakcie ruchu. Dostęp do Siri lub Google Now Asystent Siri albo Google Now jest dostępny na każde zawołanie: wystarczy wcisnąć przycisk sterujący....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.