Menu

JBL T600BT

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

JBL Tune600 BT JBL Tune600 BT NC to lekkie i kompaktowe nauszne słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów (ANC), wyposażone w przetworniki o średnicy 32 mm. Wspaniale nadają się do codziennego stosowania, a możliwość składania upraszcza ich transport.

Dzięki JBL Pure Bass można radować się bezprzewodowym słuchaniem muzyki bez niechcianego szumu przez ponad 12 godzin. Słuchawki można całkowicie naładować w zaledwie 2 godziny. Za sprawą dopełniającego odłączanego przewodu, muzyki można słuchać bez końca w trybie przewodowym.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Model JBL Tune600 BT NC jest tworzony z wytrzymałych tworzyw i dostępny w czterech świeżych kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim. Dzięki lekkim materiałom słuchawki wygodnie leżą na uszach, a wytrzymała kompozycja powoduje, iż można je składać i rozkładać przez długie lata wykorzystywania.

Usytuowane na muszlach przyciski umożliwiają łatwą obsługę połączeń i muzyki. DOŚWIADCZENIE firmy Od ponad 70 lat firma JBL projektuje systemy stwarzające dokładny i imponujący dźwięk w największych salach koncertowych, operach, a także kinach na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune600 BT odtwarzają to samo brzmienie JBL z głębokimi i konkretnymi niskimi tonami. Na dodatek zaopatrzone zostały w aktywną redukcję zakłóceń, która likwiduje szumy zewnętrzne i pozawala cieszyć się czystą muzyką.

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA technika Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie wysokiej jakości strumienia audio ze smartfona lub tabletu. Dodatkowo zastosowanym mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne oraz w prosty sposób kontrolować dźwięk i połączenia przy pomocy słuchawek.

Słuchawki gwarantują do 12 godzin działania akumulatora z włączonym Bluetooth i redukcją szumów, a także do 22 godzin pracy z włączonym Bluetooth i wyłączoną redukcją szumów. To nieprzeciętny dobór w dostępnej cenie!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.