Menu

JBL T710BT

Cechy produktu
  • Producent JBL 
  • Typ nauszne 
Opis

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU Niebieskie sporo basów, niemało zabawy technika dźwięku JBL Pure Bass gwarantuje genialne brzmienie słuchawek JBL TUNE 710BT JBLT710BTBLU. Lekka konstrukcja wokółuszna proponuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku.

Słuchawki o potężnych możliwościach, które można złożyć do kompaktowego rozmiaru i zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Odbieraj połączenia i obsługuj słuchawki w trybie głośnomówiącym dzięki komfortowemu przyciskowi na nauszniku, który aktywuje także pomocnych w podróży asystentów głosowych.

Akumulator pozwala korzystać z słuchawek nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w pakiecie, rozłączalnemu kablowi audio możesz wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe umożliwia jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®, dzięki temu nie przegapisz połączenia na telefonie w trakcie oglądania filmu na tablecie.

Wybierz kolor, który pasuje do Twojego stylu albo nastroju i zanurz się w świecie rewelacyjnego brzmienia! Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat producent JBL projektuje imponujące systemy starannego nagłośnienia dla pokaźnych obiektów na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z mocnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak dobrze, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth.

Połączenie wielopunktowe Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk wysokiej jakości ze swoich sprzętów Bluetooth® – bez niepotrzebnych kabli. Połączenie wielopunktowe proste przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne.

Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – dzięki słuchawkom JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

50-godzinny czas pracy akumulatora Słuchaj bezprzewodowo nawet poprzez 50 godzin. Prędkie naładowanie akumulatora poprzez 5 minut zagwarantuje 3 dodatkowe godziny rozrywki. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny.

dzięki temu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU będą ponownie gotowe do odtwarzania Twoich ulubionych utworów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.