Menu

JBL Vibe 300TWS

Cechy produktu
  • Producent JBL 
Opis

Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie praktyczne słuchawki Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie pozwalają radować się muzyką bez utraty kontaktu z otoczeniem, a do tego bez zbędnych kabli. To choćby 26 godzin potężnego brzmienia JBL Deep Bass.

Dzięki nim można być w kontakcie, będąc w ruchu i prowadząc rozmowy stereo. Dźwiękiem można sterować z poziomu każdej słuchawki. W podobny sposób każda słuchawka odbiera połączenia telefoniczne, dzięki wygodnym przyciskom dotykowym.

funkcjonalnie zaprojektowane słuchawki ściśle i dyskretnie przylegają do uszu, zapewniając wygodę i łączność przez cały dzień, dzięki czemu użytkownikowi nie umknie żaden rytm ani rozmowa. Prędkie ładowanie konkretny, 12-milimetrowy przetwornik wydobywa głębokie brzmienie JBL Deep Bass, dzięki temu muzykę da się wręcz poczuć.

Natomiast otwarta kompozycja zagwarantuje wygodne dostosowanie, zwiększa też świadomość otoczenia. Poręczne przypasowanie pozostaje ścisłe i bezpieczne, zapewniając wygodę oraz łączność poprzez cały dzień.

Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie gwarantują do 26 godzin odtwarzania (6 godzin pracy słuchawek i dopełniające 20 godzin zapasu energii w etui z funkcją prędkiego ładowania). Funkcja Speed Charge pozwala w ciągu zaledwie 10 minut doładować akumulator tak, żeby uzyskać kolejną godzinę pracy.

Z kolei pełne naładowanie akumulatora zajmie 2 godziny. Sterowanie dotykowe Jednomikrofonowe Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie eliminują szumy z otoczenia w trakcie rozmów telefonicznych, co pozwala radować się jakością rozmów stereo w podróży.

Łatwe sterowanie dźwiękiem i połączeniami przystępne jest bezpośrednio na słuchawkach. To wygoda na wyciągnięcie ręki. Wszystkie funkcje audio JBL Vibe 300 TWS mogą zostać uruchomione za pomocą sterowania dotykowego albo z wykorzystaniem asystenta głosowego.

Słuchanie muzyki w każdych warunkach Funkcja Dual Connect oznacza łatwe przełączanie między trybem mono i stereo w dowolnym momencie w lewej, prawej albo obu słuchawkach w trakcie połączeń, słuchania muzyki albo rozmowy z asystentem głosowym.

wygodna, oporna na krótkotrwały deszcz (IPX2) konstrukcja słuchawek JBL VIBE 300TWS niebieskich pozwala cieszyć się muzyką o każdej porze i w każdą pogodę. Słuchawki są gotowe do działania w niemal każdych warunkach.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.