Menu

Logitech G333

Cechy produktu
  • Producent Logitech 
Opis

WEJDŹ DO GRY
Zanurz się w grze na całego, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki G333 zapewniają wysokiej jakości dźwięk i wyraźną komunikację na wielu urządzeniach komputerze, telefonie, konsolach Xbox, PlayStation, Nintendo oraz wielu więcej a do tego wyposażone są w złącze 3,5 mm i dodatkowy adapter do USB-C.

UKŁAD DWÓCH DYNAMICZNYCH PRZETWORNIKÓW KLASY GAMINGOWEJ
G333 zaprojektowano z myślą o zapewnieniu adekwatnych przeżyć w grach. Układ dwóch wyspecjalizowanych przetworników, jeden do tonów wysokich / oraz drugi do tonów niskich, oferują bogaty w szczegóły dźwięk, który precyzyjnie oddaje odgłosy ze świata gry.

MIKROFON NA KABLU I ZINTEGROWANE komponenty STERUJĄCE
Wysokiej jakości mikrofon na kablu zagwarantuje wyraźną komunikację i czat głosowy, a wbudowane elementy sterujące pozwalają płynnie włączać i wstrzymywać odtwarzanie, a także regulować głośność. Mikrofon pozwala też komunikować się w grze oraz odbierać połączenia, gdy grasz na telefonie.

wyjątkowY KOMFORT, WYSOKA trwałość
Wybierz spośród wielu wariantów kolorystycznych i trzech sprężystych, miękkich silikonowych nakładek, które delikatnie przylegają do wnętrza uszu. Wytrzymała aluminiowa pokrywa zagwarantuje niezawodność i i zadowala oko.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.