Menu

Logitech G335

Cechy produktu
  • Producent Logitech 
Opis

Przewodowy zestaw słuchawkowy G335 do gier Lekkość i fason. G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem pomaga wybrać najmocniej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja rodzaju plug-and-play i zastosowane komponenty sterujące pozwalają szybko zanurzyć się w grze.

Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swego niesamowitego stylu. WEJDŹ W STREFĘ KOMFORTUKonstrukcja pałąka z zawieszeniem rozkłada ciężar i odciąża punkty nacisku. Miękkie, oddychające nauszniki z pamięcią kształtu i sportowy materiał siateczkowy otaczają ucho i zapewniają odpowiednią siłę, by utrzymać się na miejscu.

Ważąca zaledwie 240 gramów seria G335 to mniejsza i lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego G733 LIGHTSPEED. PODŁĄCZENIE typu PLUG AND PLAYŁatwy dostęp do gry za pomocą prostego gniazda audio 3,5 mm.

linia G335 jest kompatybilna z konsolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch oraz większością komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów. PrzypasowanIEMiękki, rozciągliwy pałąk dostosowuje się do kształtu głowy i daje się prosto regulować, aby zapewnić doskonałe przypasowanie.

Przesuwalne w górę i w dół nauszniki genialnie przypasują się do Ciebie. ZaimplementowanE elementy STERUJĄCERolka głośności umieszczona na nauszniku pozwala rozszerzyć głośność gry lub muzyki. Obróć mikrofon do góry, żeby natychmiast go wyciszyć i ustawić, tak żeby nie przeszkadzał.

GRAJ STYLOWOG335 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, a każdy z nich zaopatrzony jest w odwracalny pałąk w żywych kolorch i dobrane nauszniki. Miękkie, rozciągliwe paski można odwrócić, co daje wybór i prać, dzięki czemu za każdym razem wyglądają świeżo.

Kiedy będziesz gotowy na nowy wygląd i nastrój, po prostu chwyć nowy pasek albo wybierz jedną z wielu fajnych, żywych osłon mikrofonów. PerfekcyjnE AUDIO. GWARANTOWANE.Dzięki membranom neodymowym o rozmiarze 40 mm G335 zagwarantuje czysty dźwięk, który ożywia grę.

artykuł dokument Discord, który zapewnia klarownie czystą komunikację z niesamowitym dźwiękiem i wyrazistością głosu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.