Menu

Marshall Major III

Cechy produktu

  • Producent Marshall 
  • Regulacja głośności tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

Marshall MAJOR III Bluetooth Czarne Marshall SŁUCHAWKI MAJOR III Bluetooth Czarne Słuchawki Major III Bluetooth otwierają nowy rozdział w historii rewolucji Marshalla. Ta nowoczesna odsłona tradycyjnych słuchawek została zaprojektowana na nowo: ulepszony design i tradycyjna sylwetka, wierna oryginalnemu modelowi.

Słuchawki Major III Bluetooth to swoboda i komfort bezprzewodowej technologii Bluetooth oferowanej przez producenta aptx i ponad 30 godzin słuchania muzyki po jednym naładowaniu. Zgodnie z tradycją słuchawki Major III są osłonięte sprawdzoną warstwą winylową i opatrzone logotypem z legendarną czcionką – wszystko to jest ukłonem w stronę dumnej tradycji Marshalla.

FUNKCJE Bluetooth aptX Połącz się bezprzewodowo z słuchawkami Major III Bluetooth dzięki technice Bluetooth aptX. Technologia Bluetooth aptX nie tylko pozwala na odtwarzanie muzyki zarejestrowanej z pokaźniejsza częstotliwością próbkowania, ale także pozwala ograniczyć do minimum problemy z synchronizacją dźwięku i obrazu, zezwalając na oglądanie filmów z znakomitą synchronizacją.

Daje to ponadto swobodę i komfort poruszania się w granicach zasięgu transmisji radiowej wynoszącego 9 metrów (30 stóp). Ponad 30 godz. Bezprzewodowego słuchania muzyki Słuchawki Major III Bluetooth gwarantują silne brzmienie i ponad 30 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki po jednym naładowaniu, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

Legendarny dźwięk Słuchawki Major III Bluetooth zostały zaopatrzone w 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki dźwięku, które wyśmienite przekazywanie basów, łagodne odtwarzanie tonów średnich i przezroczyście czyste brzmienie sopranów, czerpiąc z bogatej, ponad pięćdziesięcioletniej tradycji wyśmienitego dźwięku.

Funkcje telefonu Łatwość korzystania z funkcji telefonu sprawia, iż słuchawki Major III Bluetooth to nieprzeciętny towarzysz na każdy dzień. Urządzenie zezwala na bezprzewodowe odbieranie, odrzucanie i kończenie połączeń za pomocą pokrętła.

Pokrętło regulacyjne Wielokierunkowe pokrętło pozwala na odtwarzanie, wstrzymywanie, zmianę kolejności odtwarzania i regulację głośności dźwięku, a także pozwala włączyć i wyłączyć słuchawki....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.