Menu

Panasonic RP-HS35

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
  • Typ douszne 
Opis

Słuchawki Sportowe typu Clip-On Słuchawki PANASONIC RP-HS35M zostały stworzone dla osób aktywnie spędzających czas. Specjalna konstrukcja dokanałowa powoduje, iż urządzenie cały czas trzyma się na swoim miejscu, a potężna budowa umożliwia stosowanie ich nawet podczas deszczu.

Słuchawki pozwalają też na prowadzenie rozmów telefonicznych bez wydobywania telefonu z kieszeni. Przypasowane Do Ciebie Dzięki innowacyjnej konstrukcji dokanałowej i dostosowywanemu wieszakowi słuchawki Panasonic HS35M pewnie przylegają do uszu, a położenie wewnętrznej części można wyregulować,komfortowo scalić słuchawki do Twoich potrzeb.

Sportowa konstrukcja dedykowany Wieszak zaimplementowany w słuchawkach HS35M powoduje, że ich kabel przechodzi za uchem, a one same przylegają do ucha, dzięki temu nie spadają podczas ćwiczeń, a hałas związany z dotykaniem palcami jest zminimalizowany, gwarantując znakomitą jakość słuchania.

ponadto urządzenie atest IPX2 co powoduje, iż możesz kontynuować trening choćby w niesprzyjającech warunkach pogodowych. Pilot i Mikrofon Zarządzaj odtwarzaną playlistą i odbieraj połączenia przychodzące za pomocą pilota z dedykowanymi przyciskami.

na dodatek możesz również prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w rękach dzięki zastosowaniu wbudowanego mikrofonu....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.