Menu

Panasonic RP-HT161

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon nie 
  • Regulacja głośności nie 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 
Opis

Na głowę, na uszy, do uszu, za uszy….

Co to znaczy magnes neodymowy w słuchawkach?

Wybierając się na zakup słuchawek wiemy z grubsza jakie chcemy. Inne do uprawiania sportów inne dla audiofila inne dla introwertyka który chce tylko izolacji. I nikt aby nie pomyślał, iż napotka trudności w tym względzie zgłębiając się w opis danego modelu słuchawek. Bo co to jest np. magnes neodymowy?! Magnesy neodymowe są silniejsze od typowych, ferrytowych, więc zapewniają odpowiednią wartość strumienia magnetycznego w szczelinie przy mniejszych rozmiarach. A może jeszcze prościej - magnes neodymowy jest po prostu mniejszy od "zwykłego" magnesu a zachowuje te same cechy. Następny schodek to cewki CCAW. Te cewki, w odróżnieniu od rozwiązań klasycznych nawijane są miedziowanym drutem aluminiowym o spłaszczonym przekroju a ich wymiar jest niezwykle jest skrupulatnie dobierany do przetwornika. W rezultacie dostajemy lżejszą konstrukcję z pokaźniejszą amplitudą drgań membrany a co za tym idzie pokaźniejszą moc, udoskonalone odwzorowanie niskich i przeciętnych tonów no i szersze pasmo przenoszenia przy tych samych wymiarach kapsuły.

Wszystko już wiesz, więc słuchawki nagłowne Panasonic już lądują w Twoim koszyku

Połączenie użyteczności z wdziękiem i estetyką. Panasonic daje nam słuchawki lekkie, wyprofilowane, z dużą mocą a do tego istotnie komfortowe w użyciu. Te monitorowe słuchawki nagłowne zostały zaprojektowane i zoptymalizowane do współpracy z rozmaitym sprzętem Hi-Fi. Przetworniki o pokaźnej średnicy razem z silnymi neodymowymi magnesami i cewkami C.C.A.W. Zapewnią nam silne basy i szczegółowe wysokie tony. Przewód do słuchawek ma długość dwóch metrów i zakończony jest prostym wtykiem M3 a do zestawu został załączony adapter wtyku M6. Nie ma się co zastanawiać bo ktoś może być szybszy od Ciebie.

Opinie - 8 opinii + Dodaj opinie
Julian - Wystawiona 9 lat temu
Wspaniały zakup :) Polecam :)
Michel - Wystawiona 9 lat temu
Słuchawki technicznie wyglądają na bardzo dobre, ładne się prezentują, dobrze siedzą na uszach. Dźwięk też dobry, no jak za taką cenę to rzeczywiście dobry. Polecam dla niezbyt wymagających. Nie mają zbyt wiele basu i nazbyt głośno też nie grają. Cena mówi sama za siebie.
Zenon - Wystawiona 9 lat temu
Fajne słuchawki za przystępną cenę.
Rafał - Wystawiona 9 lat temu
Dobre słuchawki za przyzwoitą cenę:)
Piotr - Wystawiona 9 lat temu
Solidny, dobry dźwięk i dobrze tłumią dźwięk zewnętrzny. Za tą cenę rewelacja.
Zbyszek - Wystawiona 8 lat temu
Wszystko przebiegło bez problemu. Terminowa dostawa,informacje na maila o stanie zamówienia.
jasiek1405 - Wystawiona 9 lat temu
Mam te słuchawki od 3 miesięcy i są dobre. Szkoda że słabo tlumią i mają mało basu.
Andrzej - Wystawiona 9 lat temu
Jak na tą cenę produkt bardzo dobry.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.