Menu

Panasonic RP-NJ310

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
  • Typ douszne 
Opis

Muzyka bez zbędnych przewodów Słuchawki dokanałowe PANASONIC RP-NJ310BE to idealna sugestia dla osób zaganianych, jak i także dla tych którzy cenią sobie minimalizm. Urządzenie umożliwia 6 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki.

na dodatek w nagłych przypadkach jest możliwość skorzystania z funkcji Quick Charge także można podładować słuchawki za pomocą smartfona. Usztywnione basy Słuchawki PANASONIC RP-NJ310BE zostały zaopatrzone w system Extra Bass System (XBS) który znacznie poprawia jakośc dźwięku i wyrazistość niskich tonów.

zastosowany w urzadzeniu przetwornik o średnicy 9 mm zapewnia izolację akustyczną. Taka kompozycja optymalizuje przepływ powietrza i poziom dostrajania akustycznego, dzięki temu uzyskiwana jest udoskonalona reprodukcja niskich tonów.

dobrane do Ciebie poprawne dostosowanie słuchawek do kształtu ucha nieraz bywa problematyczne, co utrudnia wygodne korzystanie. W modelu NJ310BE zaimplementowana została nowa konstrukcja wkładek dousznych, które stabilne i komfortowe oparcie w dwóch miejscach, dzięki temu słuchawki rewelacyjnie dopasowują się do kształtu Twoich uszu.

Sterowanie głosem Przycisk wielofunkcyjny zastosowany w słuchawkach PANASONIC RP-NJ310BE umożliwia korzystanie z funkcji asystenta głosowego w Twoim smartfonie, jak na przykład SIRI. Dzięki czemu rozwiązaniu możesz słuchać muzyki, regulować poziom głośności i wykonywać połączenia bez konieczności wydobywania telefonu....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.