Menu

Panasonic RZ-B100

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
  • Typ douszne 
Opis

zanurz się w świecie bezprzewodowego dźwięku dzięki nowym słuchawkom b100 firmy panasonic. Ulepszona poręczna kompozycja pozwala w pełni zagłębić się w dźwięku i sprawić, żeby każdy dzień stał się nieszablonowy.

korzyści: użyteczna budowa - słuchawki bezprzewodowe b100 zapewniają wygodę i pełne przypasowanie. Ich funkcjonalny kształt zezwala na całkowitą swobodę oraz słuchanie twojej ulubionej muzyki w idealnej jakości poprzez cały dzień.

zadbaj o genialny dźwięk - umieszczone w każdej słuchawce przetworniki dynamiczne 13 mm, oryginalne basy i wyjątkowe doznania moc na cały dzień- dzięki czasowi pracy baterii do 16 godzin słuchawki b100 zawsze dotrzymują ci kroku.

etui ładujące z gniazdem usb typu c zezwala na 4 pełne cykle ładowania — choćby w biegu. Wytrzymałość na pot - wysoka skuteczność i niepodatność na wodę i kurz na poziomie ipx4 pozwolą ci uniknąć wszelkich kompromisów szybkie i bezpieczne połączenie - stabilne połączenie oraz doskonały dźwięk, gdziekolwiek jesteś wszystkie opcje w zasięgu dotyku - czujnik dotykowy znajdujący się na obu słuchawkach b100 umożliwia prędkie i wygodne sterowanie: możesz odtwarzać muzykę lub rozpocząć połączenie jednym dotknięciem obsługa głosowa - zintegrowana obsługa głosowa pozwala na korzystanie z pełnego zakresu usług siri i asystenta google – wystarczy sparować słuchawki z obsługującym je urządzeniem włącz i słuchaj - wbudowane diody led świecą na niebiesko i biało, sygnalizująć stan połączenia, gotowość do parowania i połączenie z urządzeniem

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.