Menu

Philips SHB2515

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Typ douszne 
Opis

Uzyskaj choćby do 110 godzin odtwarzania albo rozmów dzięki etuiRuszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. Kompletnie naładowane etui pozwala na nawet 110 godzin odtwarzania.

Jedno ładowanie urządzenia w etui trwa około 1,5 godziny i zagwarantuje około 5 godzin odtwarzania lub rozmów. Mobilne etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAHNigdy nie zabraknie Ci mocy. Etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAH ładuje nie tylko słuchawki, ale także telefon.

wystarczy podłączyć smartfon do etui za pośrednictwem portu USB. Miękkie, gumowe wykończenie. Staranne i komfortowe dostosowanie.Dzięki dobranej i lekkiej konstrukcji możesz słuchać muzyki w naprawdę komfortowych warunkach.

Miękkie, gumowe wykończenie słuchawek zagwarantuje doskonałe przypasowanie do kształtu ucha zewnętrznego. Wymienne gumowe nasadki douszne słuchawek rewelacyjną szczelność i dają pewność, że nie umknie Ci żaden dźwięk.

6-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne. Wspaniały dźwięk, potężne basy.idealny dźwięk i mocne basy. Owalna wkładka akustyczna maksymalizuje wydajność pasywnej izolacji szumów. Tryb mono umożliwia odtwarzanie dźwięku w jednej słuchawce, gdy nie chcesz izolować się od świata dookoła.

Inteligentne parowanie. Automatyczne wyszukiwanie urządzenia Bluetooth.Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po wyjęciu z etui. Po sparowaniu słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały połączone.

Przycisk wielofunkcyjny. Nieskomplikowana obsługa muzyki i połączeń.Steruj muzyką i połączeniami z łatwością przy pomocy przycisku wielofunkcyjnego. Nie podoba Ci się ten kawałek? Przełącz go za pomocą długiego kliknięcia.

Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać muzyki? Pojedyncze kliknięcie przycisku załatwi sprawę. Zaimplementowany mikrofon z redukcją echa zagwarantuje wyraźny dźwięk podczas rozmowy. Zaimplementowany mikrofon z funkcją redukcji echa zagwarantuje czysty dźwiękKoniec z irytującym echem w trakcie rozmów telefonicznych.

Dzięki redukcji efektu echa możesz zawsze radować się wyraźnym połączeniem bez zakłóceń....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.