Menu

Pioneer HDJ-CUE1BT

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 

Opis

Słuchawki Pioneer DJ HDJ-CUE1BT-K Czarne WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘK Słysz pełne mnogość swojej muzyki podczas DJ-owania i odtwarzania ulubionych utworów. Dynamiczne przetworniki pozwalają poczuć basy oraz z przejrzystą wyrazistością słyszeć przeciętne i wysokie dźwięki, pomagając w precyzyjnym miksowaniu.

WYTRZYMAŁA kompozycja Każdy model HDJ-CUE1 poradzi sobie wielkimi obciążeniami związanymi z DJ-owaniem. Wszystkie części ruchome przeszły nasze rygorystyczne testy wytrzymałościowe, a wyjątkowo wytrzymałe metalowe suwaki w pałąku dopełniającą bezawaryjność.

BEZPRZEWODOWA technika BLUETOOTH® Bluetooth® daje wolność bezprzewodowego słuchania muzyki. Wbudowany mikrofon zezwala na odbieranie połączeń telefonicznych, a gdy chcesz zacząć DJ-owanie, możesz po prostu podłączyć załączony do zestawu przewód,skoncentrować się na miksowaniu.

komfortowY DESIGN W mistrzowskiM STYLU Dzięki nausznikom, które obracają się o pełne 90 poziomów, i elastycznemu, wyściełanemu pałąkowi na głowę możesz komfortowo kontrolować mieszanie. Słuchaj jednym uchem z drugim nausznikiem z tyłu głowy, również zawieś słuchawki na szyi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.