Menu

Pioneer HDJ-X5BT

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 
  • Typ nauszne 

Opis

Słuchawki Pioneer HDJ-X5BT-K czarne technika BEZPRZEWODOWA Włącz zasilanie i sparuj je z urządzeniem Bluetooth,cieszyć się beatami – to przecież takie proste! Ładowanie przez 3 godziny gwarantuje około 20 godzin odtwarzania,w sytuacji używania słuchawek do monitorowania DJ albo po prostu, gdy zapomnimy je naładować (zdarza się to każdemu), możemy jeszcze prowadzić odsłuch przez skręcony przewód o długości 1,2 m.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz mówić bez zajmowania dłoni w trakcie rozmów, gdy słuchawki są połączone z telefonem. KRYSZTAŁOWO CZYSTY DŹWIĘK Usłysz każdy niuans swoich beatów dzięki najwyższej osiągalnej jakości dźwięku dzięki spełnianiu Qualcomm® aptX™ audio codec, AAC i SBC.

Wyrównoważona regulacja i komory bass reflex rewelacyjną izolację dźwiękową i reakcję na bas, dzięki temu nigdy nie utracimy beatu. WygodnE przypasowanIE Te słuchawki gwarantują komfort wykorzystywania bez względu na sposób noszenia.

budowa obudowy ogranicza nacisk na głowę, natomiast ich zewnętrzna faktura rozszerza przyczepność. Żeby pomóc w wspaniałym dostosowaniu, posiadają one na dodatek elastyczną, trwałą opaskę na głowę i elastyczny składnik obrotowy.

PODDANE RYGORYSTYCZNYM TESTOM Zabierz słuchawki HDJ-X w drogę i bądź pewny, że wytrzymają ascetyczne warunki i trudy ostrego używania. Wszystkie modele słuchawek HDJ zaliczyły test udarności US Military standard Shock test* i nasze własne, ascetyczne badania wytrzymałościowe.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.