Menu

Pioneer SE-C4BT

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 
  • Impedancja 16 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ douszne 

Opis

Uwolnij swoją muzykę


Słuchawki bezprzewodowe Pioneer C4 SE-C4BT proponują sporo funkcji. Sport na świeżym powietrzu, droga do pracy czy relaks - słuchawki zanurzą Cię komfortowo w świecie fantastycznego brzmienia. Długa żywotność baterii pozwala radować się nawet 6 godzinami bezprzewodowej muzyki lub rozmowy.

świetny dźwięk


Czułe napędy C4 z magnesem o wielkiej średnicy (8mm) wyprodukowanym z metali ziem rzadkich powiększają dynamikę, rozdzielczość, pogłębiają bas i precyzują dźwięk w wysokim i średnim zakresie. Kompozycja bezpośredniego montażu w uchu kieruje napęd i końcówkę bezpośrednio do ucha wewnętrznego dla poprawionej reakcji basu, izolacji dźwięku i dobrania.


wygodne sterowanie


Trzy przyciski i mikrofon pozwalają sterować muzyką i życiem, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia oraz włączać funkcje asystenta głosowego smartfonu. Wykonuj szereg czynności przy pomocy wielkich przycisków i głosu.

Steruj głosem


Pozostań połączony bezprzewodowo z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami poprzez sterowanie głosem. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz czatować przez telefon bezprzewodowo i poprosić Siri na iPhone lub Google Assistant o pomoc bez dotykania telefonu.


Słuchaj dłużej, ładuj szybciej


sprawna bateria oferuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu. Korzystaj z muzyki bezprzewodowo i nie martw się o baterię.

Sparuj dwa telefony


Funkcja Multi-point pozwala zespolić dwa smartfony naraz. Odbieraj rozmowy jednym telefonem i słuchaj muzyki na drugim. To fantastyczne rozwiązanie dla osób z telefonem służbowym i prywatnym.


ekskluzywna aplikacja Pioneer Notification


Aplikacja Pioneer Notification (wersja dla systemu Android) odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak SMS, co genialnie się przydaje, gdy nie możesz sięgnąć po swój telefon. Skonfiguruj aplikację, tak by odczytywała informacje, e-maile, aktualizacje i więcej.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.