Menu

Pioneer SE-LTC3

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 

Opis

technika modułowa Rayz to pierwsze na świecie słuchawki wykorzystujące Next Gen Lightning Audio Technology, dostarczające obszerniejszą ilość funkcji w najmniejszym rozmiarze. Kompaktowa kompozycja Rayz to w pełni zaopatrzone słuchawki, bez kompromisu dla wielkości.

Bez baterii. Bez kabla ładowania. Wystarczająco niewiele znaczące, aby można je za każdym razem i wszędzie zabrać, Rayz to doskonałe wyważenie wymiarów i technologii. Zasilanie Lightning Mniejszy zużycie mocy, niż jakiekolwiek inne słuchawki z systemem Lightning.

Porównanie na bazie takiego samego trybu pracy. AutoPause Rayz wiedzą, kiedy ich używasz. Zdejmij je, a one automatycznie zatrzymają odtwarzanie filmu lub muzyki. Załóż je ponownie, a odtwarzanie muzyki zostanie wznowione.

Tryb Hearyhru Tryb HearThru Rayz przepuszcza dźwięki otoczenia przez układ tłumienia hałasów, zapewniając pokaźniejszą świadomość tego, co dzieje się dookoła. Wszystko, począwszy od trąbiącego samochodu, do barmana wołającego Cię po imieniu.

Przycisk Smart Jedno dotknięcie uruchamia Twoją ulubioną aplikację, wycisza/ponownie włącza rozmowy lub uruchamia sterowanie Rayz. Jest to najprostszy sposób przejścia do rzeczy, które kochasz. Inteligentne tłumienie hałasów ZRayz dostosowuje swoje właściwości do Twojego ucha i dostosowuje tłumienie hałasów do otoczenia wokół Ciebie, dzięki czemu możesz się skoncentrować na rzeczach, na których chcesz.

Spersonalizowana aplikacja dopasuj ustawienia swoich słuchawek i przycisku smart. Aktualizacje oprogramowania są dostarczane samoczynnie, z nowymi funkcjami i możliwościami. Inteligentne wyciszanie w chwili, kiedy przestajesz rozmawiać, mikrofony Rayz samoczynnie przechodzą w stan wyciszenia.

wyśmienite rozwiązanie podczas rozmów konferencyjnych w kawiarni. Hey Siri Słuchawki Rayz Lightning są pierwszymi słuchawkami, które samoczynnie wykrywają polecenia „Hej Siri", usprawniając wykonywanie rozmowy, wysłanie wiadomości, słuchanie muzyki i mnóstwo więcej....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.