Menu

Pioneer SE-MJ553BT

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

Pioneer X-CM66D-W Design, brzmienie i komfort streamingu - wszystko w jednym Design inspirowany stylem skandynawskim z imitacją buka lub orzecha sprawia, iż amplituner X-CM 66D jest sprzętem HiFi, który stanowczo prawidłowo wkomponowuje się w wnętrza.

Dzieje się tak, ponieważ ta mikro wieża składa się co prawda z dwóch głośników i centralnego odtwarzacza CD, jednak w sytuacji ustawienia na leżąco stanowi wizualnie jedną całość. Oczywiście można postawić oba głośniki w pionie oraz z dala od siebie - jak jedynie zechcesz.

w przypadku tego wyposażenia udało się uzyskać nadzwyczajną równowagę pomiędzy nowoczesnymi funkcjami a konwencjonalnym komfortem obsługi: DAB, a także FM zapewniają odbiór radia – dzięki łącznie 40 przyciskom wyboru stacji ich wybór jest niezwykle wygodny.

Jeśli wybór stacji ma być jeszcze pokaźniejszy, przystępne jest radio internetowe TuneIn z tysiącami nadawców. Sprężyście można spełnić swoje konkretne życzenia muzyczne: starczy po prostu włożyć ulubioną płytę CD i nacisnąć przycisk Start.

Prześlij muzykę z komórki przez Bluetooth do urządzenia. Możesz też włożyć pamięć USB z plikami MP3 do portu USB na panelu przednim. Jeśli choćby to nie wystarcza, zarejestruj się w serwisie Spotify i korzystaj z obejmującego ponad 25 milionów tytułów archiwum muzycznego.

W każdym razie czeka Cię zaskoczenie, jak z łatwością amplituner X-CM 66 D o mocy 2x15 Watt wypełni muzyką Twój salon, również sypialnię, gdzie możesz skorzystać z indywidualnie programowalnej funkcji budzenia amplitunera X-CM 66 D.

Słuchawki SE-MJ553BT-W DŹWIĘK: Głęboko rezonująca reprodukcja niskiej częstotliwości z przetwornika 40 mm daje prawdziwy bas. DESIGN: technika Bluetooth® dla łatwego parowania do 8 urządzeń. Sterowanie odtwarzaniem muzyki i zestawem głośnomówiącym są zastosowane w obudowę, umożliwiając łatwą obsługę.

Kompaktowa składana kompozycja. DostosowanIE: znaczny i wygodny pałąk wyściełany poduszką. INNE FUNKCJE: Aż do 15 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki / prowadzenia rozmów i akumulatorek z funkcją prędkiego ładowania zapewniającą pełne naładowanie w ciągu 4 godzin.

Specyfikacja: średnica membrany: 40 mm pasmo przenoszenia: 10 - 22 000 Hz zasięg Bluetooth: 10 m czas odtwarzania: 15 h waga: 170 g

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.