Menu

Pioneer SE-MJ561BT

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 
  • Typ nauszne 

Opis

doskonałe w podróży Składane słuchawki Pioneer SEMJ561BTS to świetne rozwiązanie dla osób aktywnych, które nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką w trakcie podróży, a równocześnie zależy im na wysokiej jakości dźwięku.

Skonstruowane z najlepszych tworzyw i elementów, są genialnym rozwiązaniem do słuchania muzyki w domu jak i poza domem. Lekkie i ergonomiczne Niska waga – tylko 160 g oraz praca aż do 15 godzin bez ładowania, czynią te słuchawki bardzo poręcznymi i wygodnymi w stosowaniu.

Zabierz je ze sobą i podróżuj przy dźwiękach muzyki. Pożegnaj kable Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS charakteryzują się konstrukcją rodzaju „wszystko w jednym", dzięki temu żadne kable nie będą Tobie przeszkadzać.

dostosowywane komponenty nauszne i użyteczny pałąk na głowę całkowitą swobodę ruchów. Czysty dźwięk Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS wyekwipowano w przetworniki o średnicy 40 mm, które gwarantują głębokie brzmienie tonów niskich i czysty dźwięk.

Pasmo przenoszenie wynosi minimalnie od 9 Hz do maksymalnie 22 000 Hz. Swobodne i komfortowe Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS mają funkcje Bluetooth, a także NFC, która umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami.

Możesz dopasować słuchawki ze swoim smartfonem i dzięki zastosowanemu mikrofonowi prowadzić rozmowy telefoniczne. Przyciski do sterownia umieszczone są na obudowie słuchawek....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.