Menu

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Beast

Cechy produktu
  • Producent Xblitz 
  • Typ nauszne 
Opis

Słuchawki nauszne Pure Beast to najwyższy bezprzewodowy model z nowej linii Xblitz Pure, który oferuje wysoką jakość dźwięku w przystępnej cenie. Wbudowany akumulator zapewnia do 10 godzin ciągłej pracy, co pozwoli na słuchanie ulubionej muzyki poprzez cały dzień, bez konieczności ponownego ładowania.

Od dzisiaj już nie musisz martwić się gdzie momentalnie podładować słuchawki. Słuchawki Xblitz Pure Beast łączą się z urządzeniami mobilnymi przy pomocy funkcji Bluetooth w nowym standardzie 4.2. Dzięki temu znacząco ograniczono zużycie energii, a także powiększono realny zasięg działania urządzenia.

Sparowanie słuchawek do notebooka albo telefonu jest prędkie i proste. Te zalety czynią Xblitz Pure Beast sprzętem genialnym do codziennego użytkowania. Każda z nausznic słuchawek Xblitz Pure Beast skrywa w sobie przetwornik dynamiczny o średnicy 40 mm.

Pasmo przenoszenia wynoszące 20 - 20000 Hz to bezkompromisowa jakość i mnogość zarówno wysokich jak i niskich tonów. Technika PureBass zapewnia potężny bass. Słuchawki Xblitz znamionują się naturalnym, zrównoważonym dźwiękiem bez zniekształceń, pokazując klarowną czystość i niesamowitą precyzyjność muzyki.

Xblitz Pure Beast zostały zaopatrzone w zaimplementowany mikrofon. By odebrać połączenie telefoniczne, gdy słuchawki są połączone z urządzeniem przenośnym, starczy nacisnąć przycisk kontrolny na ich obudowie.

likwiduje to konieczność uciążliwego szukania telefonu w torebce, czy plecaku, jednocześnie zostawiając obie ręce wolne. Mikrofon został wyposażony w technologię eliminacji szumów, dzięki temu możesz cieszyć się rozmowami bez zakłóceń.

Od teraz nie musisz już zdejmować słuchawek, gdy Twój telefon dzwoni. Słuchawki Xblitz Pure Beast w odcieniu czarnym zostały wyprodukowane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów. Słuchawki komfortowo leżą na uszach, a przemyślana konstrukcja zagwarantuje wieloletnie używanie.

Projektując słuchawki Pure Beast firmie Xblitz przyświecała myśl o jeszcze lepszej reprodukcji dźwięku i izolowaniu niechcianych zakłóceń oraz hałasu z zewnątrz, dlatego budowa tych słuchawek jest zamknięta.

Co więcej, miękkie nausznice zapewniają wygodę choćby przy całodziennym słuchaniu. Słuchawki Xblitz Pure Beast znamionują się równocześnie postępowym, ascetycznym, a także eleganckim wyglądem. Dzięki temu rewelacyjnie pasują do każdego stylu i wyśmienicie prezentować się będą jednocześnie w trakcie wyjść na łono natury, jak i do miasta.

Weź słuchawki Xblitz Pure Beast ze sobą w każdą podróż i ciesz się swoimi ulubionymi utworami gdzie tylko chcesz....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.