Menu

Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT7 Biały

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
Opis
wspaniałe wrażenia dźwiękowe

Haylou GT7 posiada wysokiej jakości kompozytową cewkę z wibrującą membraną i obsługuje kodek audio AAC, który odzyskuje więcej szczegółów przesyłanego dźwięku gwarantując nadzwyczajne wrażenia dźwiękowe.



Tryb gry z niskim opóźnieniem

Komunikacja dual-master zagwarantuje stabilne połączenie w każdej sekundzie. Stuknij dwukrotnie lewą wkładkę douszną, aby włączyć tryb ultra niskich opóźnień i radować się pefekcyjną synchronizacją dźwięku i obrazu.

innowacyjny Bluetooth 5.2 - szybki i bezawaryjny

Nowy chip Bluetooth 5.2 łączy w sobie mocne strony produktywnej transmisji, ultra niskiego zużycia energii oraz niepokaźnego szumu tła i nie zakłóca opóźnień.

Tryb stereo i mono

Haylou GT7 obsługują technologię komunikacji dwukanałowej. Każda z wkładek dousznych może być używana samodzielnie lub jako komplet słuchawkowy Bluetooth.



AI inteligentna redukcja szumów połączeń

Algorytm DNN symuluje ludzki system słuchowy i precyzyjnie wychwytuje głosy ludzi, skutecznie redukując szumy otoczenia.

wyjątkowo długa żywotność baterii

Wkładki douszne Haylou GT7 mogą zapewnić do 5 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Z pomocą etui do ładowania mogą one pracować do 20 godzin.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.