Menu

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Sports Earphones Czarny

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
Opis
Słuchawki Xiaomi Mi Sports Bluetooth Earphones

Słuchawki sprostają większości warunków sportowych i odległości dzięki 7-godzinnej pracy na baterii, a specjalna, regulowana budowa zaczepu na ucho zezwala na utrzymanie stabilności w uchu podczas energicznych ćwiczeń.

Lekkie i wygodne, żeby zaspokoić zapotrzebowania osób uzależnionych od sportu. Odporne na wodę i pot.


Pozbądź się przewodów

Słuchawki sportowe Xiaomi są lekkie i wygodne, aby zaspokoić zapotrzebowania osób uzależnionych od sportu. Dzięki odpornemu na wodę i pot projektowi oraz 7-godzinnej pracy na baterii, słuchawki sprostają większości warunków sportowych i odległości. Tymczasem specjalna, regulowana kompozycja zaczepu na ucho pozwala na utrzymanie stabilności w uchu w trakcie dynamicznych ćwiczeń.

Rozmowy w HD dzięki Bluetooth 4.1

technologia Blutooth 4.1 wyposażona jest w automatyczną redukcję szumów zapewniając rozmowy w jakości HD. Prędkie połączenie 3S, bez czekania. Co więcej, słuchawki sportowe Xiaomi mogą zespalać się z 2 urządzeniami mobilnymi!


Wodooodporne

Dzięki klasie wodoodporności IPX4 nigdy nie będziesz musiał martwić się, iż nie możesz radować się sportem w deszczowy dzień albo musisz przerwać ćwiczenia przez pocenie się. Zawsze będą z tobą.


Mikrofon MES

łuchawki Xiaomi Bluetooth Sports Earphones mają progresywny technicznie mikrofon MEMS, zapewniając zrównoważony i czysty dźwięk. By połączenia wysokiej jakości były za każdym razem, gdziekolwiek jesteś.

Oddzielne sterowanie

Aby swobodnie sterować odtwarzaniem muzyki albo rozmowami, mikrofon w słuchawkach sportowych Xiaomi pozostał oddzielony od przycisków regulacji głośności, gwarantując pokaźniejsze połączenia. W międzyczasie mniejszy kontroler na kablu może dodatkowo przynieść Ci bardziej luźne ćwiczenia.


nieprzerwane słuchanie muzyki poprzez 7 godzin

Mi Sports Bluetooth Earphones posiadają wbudowany akumulator litowo-polimerowy o objętości 110 mAh z profesjonalną energooszczędną konstrukcją obwodów, gwarantując 7 godzin pracy, a także 11 dni czuwania.


Miękkie i komfortowe

Korpus słuchawek jest olejoodporny i niepodatny na ścieranie, a jego powierzchnia produkowana jest w technologii natryskiwania nanometrowego. Po pewnym czasie wykorzystywania wystarczy finezyjnie przetrzeć słuchawki, a będą jak nowe. Przewód pokryty jest lakierniczą powłoką UV, zapewniającą komfortowe odczucie w rąk.

Słuchawki ważą jedyne 17.8 g. Jednocześnie, w połączeniu z poręcznym wzornictwem, nieprzeciętną jakość muzyki.

Metalowy wygląd

Cięcie CNC, boraksowanie, podwójne anodyzowanie i inne. Słuchawki sportowe Xiaomi wyjątkową, metalową strukturę i parametry, dzięki którym są niepodatne na ścieranie i zadrapania.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.