Menu

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
Opis

Słuchawki Bluetooth Bezprzewodowe TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro Słuchawki bezprzewodowe o najwyższej jak dotąd jakości dźwięku od Xiaomi. Gwarantują kompletne odcięcie od zewnętrznych dźwięków dzięki zastosowaniu aż 3 mikrofonów w każdej słuchawce do najlepszego wyciszenia szumów otoczenia Active Noise Cancelling ANC Mi True Wireless Earphones 2 Pro z ANC Zachowaj muzykę, bez hałasu Redukcja szumów Zablokuj zewnętrzne zakłócenia Zanurz się w muzyce i filmach aby poradzić sobie z typowymi hałasami, używamy mikrofonu ze sprzężeniem do przodu i mikrofonu sprzężenia zwrotnego, by osiągnąć hybrydowe tłumienie do 35 dB Trzy mikrofony pracują równocześnie, aby uzyskać wyraźniejsze wrażenia z połączeń Oddzielny mikrofon wewnątrz ucha zagwarantuje skrupulatny i czysty dźwięk w uchu, dzięki temu możesz wyraźnie słyszeć wszystko, choćby podczas wykonywania połączeń na zewnątrz.

Komunikuj siępodczas noszenia słuchawek Po włączeniu trybu przejrzystości możesz wyraźnie słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie, bez konieczności wyjmowania słuchawek. Budowa douszna na dodatek ogranicza nacisk na ucho, umożliwiając łatwą i wyraźną komunikację twarzą w twarz, nawet podczas noszenia słuchawek.

Jakość dźwięku Przyjemne odczucie nadzwyczajnej muzyki mocny dźwięk pochodzi stąd Pełny, rezonujący dźwięk jest efektem bardzo niesprężystej membrany kompozytowej LCP i dużego przetwornika dynamicznego o średnicy 12 mm.

w dodatku trzy pokaźne pasma częstotliwości i czuła odpowiedź transjentów gwarantują więcej szczegółów, umożliwiając nawet słyszenie oddechu wokalisty. Doświadczenie Wszechstronne nadzwyczajne wrażeniaz żywotnością baterii, połączeniem i wygodą Do 30h słuchania do 6h na jednym ładowaniu* nawet 10 minut ładowania równocześnie słuchawki, jak i etui ładujące obsługują prędkie ładowanie.

10 minut ładowania gwarantuje do 90 minut odtwarzania muzyki prędkie parowanie w MIUI Wszystko, co musisz zrobić, żeby sparować, to otworzyć etui ładujące w pobliżu smartfona i dotknąć ekranu po pojawieniu się wyskakującego okna MIUI.

Następnie możesz założyć słuchawki, a smartfon będzie mógł je rozpoznać i sparować z nimi. Wygodniej wyświetlane są również stopnie baterii słuchawek i etui ładującego.* Delikatna powierzchnia reagująca na Twój dotyk Odbieraj połączenia |

Przełączanie trybów | Odtwórz/Pauza | Asystent głosowy Wybierz te, które pasują do Twoich uszu Końcówki douszne i budowa wnęki pasują do uszu i blokują dźwięki, gwarantując wygodne wrażenia nawet w trakcie noszenia przez długi czas.

*Jednorazowego użytku (z wyłączoną funkcją ANC) do 6h, Całkowity czas pracy baterii (z wyłączonym ANC) do 30h, 30h *informacje dotyczące żywotności baterii słuchawek: bateria może działać do 6 godzin, gdy słuchawki są w pełni naładowane, a głośność telefonu wynosi 50%, z wyłączonym ANC i kodekiem audio Bluetooth ustawionym na AAC.*Gdy słuchawki i etui ładujące są w pełni naładowane, muzyka może być odtwarzana bez przerwy poprzez około 30 godzi

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.