Menu

Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 2 Czarny

Cechy produktu
  • Producent Xblitz 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 
Opis

 SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BT XBLITZ UNI PRO 2 Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Pochodzi prosto od oficjalnego dystybutora. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. W skład zestawu wchodzi: SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BT XBLITZ UNI PRO 2 etui do ładowania słuchawek, przewód USB (do ładowania), 2 zapasowe zestawy gumek instrukcja wykorzystywania Oryginalne Opakowanie DESIGN Xblitz Uni Pro 2 to słuchawki bezprzewodowe, które łączą się z Twoim telefonem lub innych urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth.

Gdy nie korzystasz z urządzenia, możesz schować je do specjalnego etui, które naładuje te dwie niewiele znaczące pchełki. Komplet jest wręcz miniaturowy. Zmieści się do każdej kieszeni, czy torebki. NAŁADUJ WSZĘDZIE Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 2 możesz naładować w każdej chwili — nieważne, jak daleko jesteś od najbliższego gniazdka.

Etui urządzenia zaimplementowany akumulator, który ładuje umieszczone w pudełeczku słuchawki. POCZUJ WOLNOŚĆ Poczuj się wolnym dzięki prawdziwie bezprzewodowym słuchawkom Xblitz Uni Pro 2. Zero przewodów i niepotrzebnych wtyczek to zero kłopotów przy tańczeniu do ukochanej muzyki.

Słuchawki mogą integrować się z Twoim telefonem na odległość do 10 metrów, dając ci całkowitą wolność ruchu. Są wręcz niezastąpione przy wszelkiego rodzaju aktywnościach fizycznych. BEZ POŚPIECHU Nie musisz stresować się nagłym rozładowaniem akumulatorów słuchawek.

W pełni naładowany zestaw Xblitz Uni Pro 2 pozwala Ci radować się muzyką przez choćby 4 godziny, to prawie 80 Twoich ulubionych utworów! Od dzisiaj nic Cię nie ogranicza. Za każdym razem Z TOBĄ Dzięki małym rozmiarom słuchawek bezprzewodowych Xblitz Uni Pro 2 możesz korzystać z nich wszędzie.

Rozmawiaj poprzez nie w drodze do pracy albo zrelaksuj się, słuchając na nich ulubionej muzyki w domu. Możliwości, które oferuje Ci te urządzenie są niemal nieograniczone. Niepokaźny wymiar Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 2 są nieznaczne, subtelne i użyteczne.

Będą wyglądać na Tobie bardzo dyskretnie - nie zaburzając Twoich powszednich kreacji. Gdy nie korzystasz ze słuchawek umieść je w kompaktowym Etui. Podobnie jak słuchawki - jest drobne i poręczne - schowasz je w każdej kieszeni i każdej torebce.

automatycznE ŁĄCZENIE pakiet słuchawek bezprzewodowych Xblitz Uni Pro 2 należy sparować z Twoim telefonem tylko raz. Ilekroć wyjmiesz słuchawki z etui, połączą się one automatycznie z Twoim urządzeniem przenośnym.

Zaufaj nam, to na prawdę proste! ROZMAWIAJ komfortowo Dzięki mikrofonom zastosowanym w słuchawki bezprzewodowe nie musisz szukać telefonu, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Starczy, że naciśniesz wielofunkcyjny przycisk na jednej ze słuchawek, by odebrać połączenie i cieszyć się rozmową.

Przycisku można użyć dodatkowo do połączenia się z asystentem smart na Twoim telefonie, takim jak Siri czy Bixby. GŁĘBOKI BASS Zadbaliśmy o to, byś mógł cieszyć się jak najkorzystniejszą jakością muzyki. Dlateg...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.