Menu

Słuchawki Mi In-Ear Headphone Pro HD Silver

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
Opis

Dokanałowe słuchawki przewodowe z mikrofonem na przewodzie i regulacją głośności. Kolekcja słuchawek Pro zapewnia rewelacyjną jakość dźwięku i solidność materiałów. Podwójne, aktywne przetworniki w połączeniu z grafenową membraną nieprzeciętne doznania akustyczne, a umocniony przewód TPE wzmacnia i broni przed zabrudzeniami i przypadkowym zaplątaniem.

Korzyści: Wyważone przetworniki - zupełnie świeże słuchawki douszne Mi Pro HD są wyposażone w hybrydowe, podwójnie aktywne przetworniki. Zapewniają one optymalny poziom niskich i wysokich tonów, dzięki wykonaniu z grafenu, który gwarantuje dźwięki bogatsze w detale.

Zbalansowany przetwornik armatury zachowuje bogate szczegóły wysokich dźwięków dla głównej melodii, dzięki czemu uzyskano efekt trójpasmowej korekcji. Zakładając świeże słuchawki Mi Pro Ear HD czujesz się tak, jakbyś był bliżej natury.

błyskotliwe i naturalne brzmienie - pokaźniejszy przetwornik odpowiada za niższe zakresy audio, w trakcie gdy mniejszy dynamiczny przetwornik dba o wyższe zakresy dzięki. Kiedy podwójne intensywne przetworniki łączą się ze sterownikiem, wytwarzane dźwięki są pokaźnie pełniejsze.

Grafenowa membrana - głosy i instrumenty występują z zasady w zakresach przeciętnych i niskich tonów. Aby zapewnić ich wyśmienity dźwięk, użyliśmy podwójnej membrany grafenowej, zachowującej bogate detale i łagodne brzmienie.Grafen jest znany z bycia najcieńszym, najsilniejszym i najbardziej przychylnym dla środowiska materiałem, który potrafi błyskawicznie przekazywać dźwięk.

Użyliśmy go do stworzenia membrany, dzięki czemu wszystkie dochodzące do ucha dźwięki są bogate, ostre i klarownie czyste. Sam grafen jest 100 razy silniejszy od stali, przewodzi 100% przekazywanych przez nie sygnałów elektrycznych, starannie dostarczając dźwięk w taki sposób, w jaki powinien być słyszalny.

Gotowe na długie muzyczne podróże - specjalnie wyselekcjonowany materiał TPE o elastyczności podobnej do gumy, jest przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i żaroodporny. Dzięki niemu słuchawki są trwałe, oporne na zabrudzenia i zaplątanie, które mogą wydarzyć się podczas dłuższych podróży.

w pełni nowy projekt. Wygląd na równi z dźwiękiem - para należycie zaprojektowanych słuchawek nie powinna tylko należycie brzmieć, lecz powinna również działać jak akcesorium do uszu. Słuchawki douszne z mikrofonem Pro HD posiadają zaokrągloną i umocnioną pod kątem 45° obudowę douszną, rewelacyjnie pasując i dostarczając prawdziwą muzykę do uszu.

dokładna kalibracja struktury wnęki, pozwala lepiej oddawać brzmienie utworów. Za bezpieczeństwo kabla odpowiada wysoce rozciągliwy kabel TPE, który jest wytrzymały i wyjątkowo trwały. Dobrane i komfortowe wkładki douszne -zmniejszyć ryzyko podrażnienia skóry uszu, wkładki wytworzone zostały z silikonu medycznego, który jest finezyjny, miękki i bezpieczny dla skóry.

W pakiecie są aż 4 pary wymiarów wkładek dousznych,nieprzeciętnie połączyć słuchawki do uszu. Od dziś możesz liczyć na wspaniałego akustycznego towarzysza, który nie zawiedzie Cie przez cały dzień. Technologia cięcia diamentowego CNC - komora akustyczna produkowana ze stopu aluminium została wytwarzana przy użyciu cięcia diamentowego CNC z precyzją do 0,01 mm.

Taki proces wytwarzania wymaga uprzedniej analizy materiału aluminiowego przed wysłaniem do przetworzenia. Skutkiem tego cyklu jest para słuchawek Mi In-Ear Headphones Pro HD, które są wygodne i finezyjne dla uszu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.