Menu

Słuchawki nauszne BML GameGod Rusher Czarny

Cechy produktu

  • Producent BML 

Opis

Ciesz się prawdziwymi wrażeniami w trakcie gry na słuchawkach BML GameGodRusher. Słuchawki Rusher zapewniają izolację dźwięków otoczenia i wręcz zaskakującą wygodę przez cały okres gry. Ich powierzchnia, pokryta czarną gumą, zniesie choćby mniej delikatne poczynania. Przetwornik dźwięku o średnicy 40 mm o szerokim zasięgu częstotliwości 20 – 22000 Hz proponują czysty i dokładny dźwięk. Orientacja na polu walki tylko przy pomocy słuchu nigdy nie była łatwiejsza. Każdy ton interpretowany jest w najmniejszym szczególe. BML GameGodRusher to słuchawki, które pasują naprawdę każdemu. Gwarantuje to dostosowywany, wyściełany pałąk i umieszczenie słuchawek na ruchomych przegubach. Tekstylny kabel doprowadzający o długości 2 metrów nie ma tendencji do zaplątywania się, a dodatkowo zaopatrzony jest w dwa charakterystyczne konektory 3,5 mm. Co więcej, przewód wyekwipowany jest w kompaktowy i lekki panel sterowania głośnością słuchawek....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.