Menu

Słuchawki nauszne BML H-Series H9 Czarno-pomarańczowy

Cechy produktu

  • Producent BML 
  • Typ nauszne 

Opis

Bezprzewodowe słuchawki BML H-series H9 zaspokoją twoją potrzebę słuchania muzyki bez ograniczeń. Dzięki nim będziesz cieszyć się jednostajnym i czystym dźwiękiem, komfortem używania, a także estetyką wykonania.

doskonałe jednocześnie do wylokrzystywania w domu, jak i w podróży. Giętkie wykonanie i miękkie nauczyniki pozwolą użytkownikowi zapomnieć o tym, że w ogóle ma je na uszach. Regulowana długość pałąka, jego giętka struktura i miękkie nauszniki dostarczają uczucia niebywałego komfortu.

Słuchawki H-series H9 z przetwornikiem 40 mm i zasięgiem częstotliwości od 20 do 20 000 Hz zapewnia wyraziste doświadczenie audytywne dzięki soczystym basom, jasnym środkom i czystym górom. Ciesz się swobodą.

objętość baterii 200 mAh umożliwia nawet do ośmiu godzin wytrzymałości po jednokrotnym naładowaniu. Z tymi słuchawkami możesz w dodatku oddalić się podczas słuchania muzyki choćby na osiem metrów od źródła.

Ten wysokiej jakości odsłuch bez zakłóceń możliwy jest dzięki technice Bluetooth 4.0, która oszczędza energię zarówno urządzenia źródłowego, jak i docelowego. W momencie, kiedy słuchawki się rozładują, przyda się załączany kabel audio - i nic nie zakłóci Twojej chwili relaksu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.