Menu

Słuchawki nauszne BML H-Series HW3 Czarny

Cechy produktu

  • Producent BML 

Opis

Zamknięte słuchawki H-series HW3 od BML łączą wykwintny wygląd, dojrzałą realizację dźwięku i wysoki komfort używania. Lekkie słuchawki o potężnej konstrukcji i regulowanym pałąkiem na głowę będą optymalne dla każdego. Wygodę noszenia i korzystną izolację dźwięków płynących z otoczenia zapewniają miękkie, bogate wyściełane i perforowane nauszniki. Aktywne przetworniki wysokiej jakości o rozmiarze 40 milimetrów i zasięgu częstotliwości 20-22000 Hz dbają o wyważony dźwięk o pełnych basach, widocznych środkach i adekwatnie wykonywanych górach. Muzyka płynie do przetworników dzięki szerokiemu, giętkiemu kablowi audio długości 120 cm z końcówką 3,5 mm. Bez względu na to, czy znajdujesz się przy ruchliwej ulicy czy poszukujesz odpoczynku od gwarnego środowiska pracy, zamknięcie słuchawek BML oferuje niczym niezakłócany odsłuch. Wysokiej jakości konstrcja, mająca mechanizm umożliwiający składanie, gwarantuje maksymalną kompaktowość przy transporcie, a gumowana na pokaźnym obszarze powierzchnia będzie zapobiegać powstawaniu zadrapań i nieestetycznych odcisków palców....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.