Menu

Sony MDR-1

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Impedancja 51 om
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ na głowę 
Opis
Autentyczne brzmienie, komfort łączności bezprzewodowej i dotykowy system obsługi

Dynamiczne przetworniki akustyczne HD zapewniające realistyczne brzmienie: 40-milimetrowe przetworniki akustyczne HD z obfitymi kanałami akustycznymi wyróżniają się solidnym brzmieniem. Membrana z polimeru ciekłokrystalicznego jest lekka,niesprężysta, a dzięki dużej szybkości reakcji zagwarantuje czystą, żywą reprodukcję tonów przeciętnych i wysokich. W rezultacie nawet przy obfitej głośności uzyskuje się istotny, staranny dźwięk..
Powlekana aluminium membrana LCP dla obszerniejszej precyzji: Powlekane aluminium membrany z polimeru ciekłokrystalicznego precyzyjniejszą, bardziej spójną reprodukcję pełnego pasma częstotliwości dźwiękowych niż zwykły przetwornik akustyczny LCP. Obszerniejsza równomierność strat energii przy transmisji dźwięku do pokrywy słuchawek przekłada się na wierne, naturalne brzmienie. Słuchawki mają bardziej jednostajną charakterystykę częstotliwościową choćby przy słuchaniu nagrań o wysokiej rozdzielczości..
solidne uderzenie dzięki ulepszającym bas kanałom powietrznym: starannie zaprojektowane kanały powietrzne upraszczają przepływ powietrza w przetworniku akustycznym. W rezultacie membrana LCP ma pokaźniejszą swobodę ruchu i szybciej reaguje na konkretne, niskie dźwięki..
Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.: Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą precyzyjnością poszczególnych próbek i obszerniejszą częstotliwością ich rejestracji. W wyniku czego pozwala niemal perfekcyjnie utrwalić muzykę, poczuć każdy oddech i zmienić słuchanie w prawdziwe przeżycie..
spore pasmo przenoszenia zagwarantuje pełny zakres dźwięku: wielkie pasmo przenoszenia — które przy połączeniu przewodowym wynosi od 4 Hz do 100 kHz — pozwala na słuchanie wielu współczesnych gatunków muzycznych. Dolny kraniec pasma przenoszenia, 4 Hz, zagwarantuje znaczny zapas nawet dla najgłębszych dźwięków basowych. Górny kraniec na poziomie 100 kHz sprawi, iż muzyka będzie brzmieć żywo i szczególnie realistycznie — a Ty docenisz jej finezyjną harmonię..
Wysoka czułość dla czystości przekazu: Słuchawki posiadają aż 98 dB/mW czułości, dzięki temu sprawnie przetwarzają prąd elektryczny na sygnały akustyczne. Oznacza to, iż przy słuchaniu muzyki z określonego źródła i przy ustalonym poziomie głośności całe pasmo częstotliwości brzmi czyściej niż w słuchawkach o niższej czułości..
technologia DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej: technika DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) ulepsza jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Użytkowanie kompresji likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o detalowości i bogactwie muzyki. DSEE przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania..
Prosta, wygodna obsługa z użyciem czujnika dotykowego: Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi dotykowemu możesz jeszcze łatwiej sterować odtwarzaniem muzyki. Kiedy chcesz włączyć albo zatrzymać odtwarzanie, po prostu dotykasz nauszników. Aby zmienić utwór lub przeszukać nagranie, przesuwasz palcem w lewo lub w prawo. A głośność regulujesz ruchami w górę lub w dół. Wszystkie ważne funkcje masz więc w zasięgu ręki. Nie musisz już zatem szukać części sterujących na urządzeniu..
Bezprzewodowe przesyłanie przez Bluetooth: Łącze Bluetooth® rewelacyjnie pasuje do strumieniowego przesyłania utworów muzycznych i dźwięków z aplikacji. Kiedy sparujesz swój smartfon albo tablet z tymi słuchawkami Bluetooth, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia..
Kodek LDAC: wyższa jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji przez łącze Bluetooth: LDAC to nowy kodek opracowany poprzez firmę Sony w celu zapewnienia najkorzystniejszej jakości dźwięku przesyłanego strumieniowo przez łącze Bluetooth. W porównaniu z typową transmisją poprzez łącze Bluetooth zagwarantuje trzy razy obszerniejszą przepływność, częstotliwość próbkowania do 96 kHz i wydajniejsze kodowanie. Efekt? Niższy poziom kompresji i bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w jakości lepszej niż z płyt CD..
NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem: technika NFC (Near Field Communication) usuwa nieprzystępne konfigurowanie połączeń. Wybrane urządzenia z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie —i w ten sposób nawiązać połączenie, a także rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierają adekwatne ustawienia w menu..
konstrukcja z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza dźwięk: budowa z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce. Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki temu poprawnie słuchać każdy niuans brzmienia. Taka konstrukcja przyczynia się dodatkowo do lepszej reprodukcji linii basu. Dzięki niej pokaźnie odczujesz każde uderzenie..
Pełny komfort dzięki ograniczającym nacisk nausznikom: Nauszniki są wytwarzane z miękkiej skóry, a dzięki zmniejszającym nacisk poduszkom korzystnie dopasowują się do uszu i są wygodne w noszeniu. Gładkie materiały i połączenia wytrzymałość i wygodę przy wielogodzinnym słuchaniu..
Obrotowa kompozycja ułatwiająca podróżowanie: Te słuchawki możesz zabrać wszędzie. Obrotowe nauszniki umożliwiają zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca, co usprawnia przechowywanie i transportowanie. Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki prosto mieszczą się w walizce lub torbie..
Mniej przesłuchów dzięki rozdzieleniu żył masy: zastosowanie 4-żyłowego kabla z niezależnymi przewodami masy poprawia separację kanałów dźwięku i udoskonalone brzmienie. W przeciwieństwie do zwykłych słuchawek ze wspólnym kablem masy w kablu tych słuchawek użyto niezależne żyły uziemienia, co przyczynia się do ograniczenia zniekształceń i przesłuchów..
lepszy dźwięk dzięki przewodowi audio z posrebrzanymi żyłami: Masz ochotę posłuchać muzyki bez Bluetooth? Możesz skonsolidować słuchawki i odtwarzacz muzyczny dostarczonym kablem audio, który gwarantuje wysoką jakość dźwięku. W przewodzie tym użyto posrebrzaną miedź beztlenową OFC — materiał, który obniża straty w przesyłanym sygnale, udoskonala brzmienie wysokich częstotliwości i zapobiega utracie jakości dźwięku..
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.