Menu

Sony MDR-XB510

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Impedancja 56 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ douszne 
Opis

Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwoneImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dodatkową motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Wzmocnij swój treningImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Muzyka, która zachęca do ruchuCiesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1Biegaj w deszczuSłuchawek można używać w każdej pogodzie, a choćby myć je po ciężkich treningach.Napędzaj rezultatyDaj się ponieść brzmieniu basu.

Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i gwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, żeby dawać z siebie wszystko na każdym treningu. Odporne elementyBiegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem albo śniegu ze spokojem umysłu.

Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 zezwalają na mycie, dlatego z łatwością znoszą mokre warunki lub płukanie pod kranem.Zaprojektowane z myślą o treninguSłuchaj muzyki bez przerw choćby w trakcie najtrudniejszych treningów.

Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną podczas rozciągania.Akcesoria w zestawie: Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.