Menu

Sony MDR-XB55AP

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Typ douszne 
Opis

Słuchawki Sony MDR-XB55APB czarne 12-milimetrowe przetworniki neodymowe Słuchawki Sony MDR-XB55APB mają specjalnie opracowane przetworniki 12 mm łączą kompaktową, lekką konstrukcję z wysoką czułością 112 dB/mW, zapewniając potężny dźwięk bez zniekształceń przy obfitej głośności.

wbudowany pilot i mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym Dzięki słuchawkom Sony MDR-XB55APB odbieraj połączenia bez wykorzystania dłoni i zmieniaj utwory bez konieczności dotykania smartfona, dzięki zastosowanemu pilotowi i mikrofonowi.

Powered Bass Duct++ zapewnia wyjątkowo głęboki bas technologia Powered Bass Duct++ w słuchawkach Sony MDR-XB55APB zapewnia głębokie, czułe basy i potężny sub-bas, dzięki czemu wyśmienicie pasuje do stylów muzycznych skupionych na niskich tonach.

Nieplączący się przewód i 4 wymiary wkładek dousznych kabel ma ząbkowaną konstrukcję, która jest oporna na zaczepy i splątanie, dzięki czemu słuchawki Sony MDR-XB55APB nie posiadają żadnych supłów. Dzięki 4 rozmiarom wkładek dousznych (SS, S, M i L) możesz dostosować swoje dostosowanie do wygodnego słuchania poza domem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.