Menu

Sony WF-1000

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ douszne 
Opis

Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej nowoczesną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc całkowicie zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia zaczyna działać usuwający hałas procesor QN1e HD. Eliminuje on pokaźnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
mały, sprawny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm wewnątrz słuchawek gwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

nieszablonowy dźwięk z małymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio, a także cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z minimalnymi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają zrównoważone, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

wyśmienite do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

rewelacyjne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu równocześnie, zapewniając genialne wrażenia.

Zoptymalizowana konstrukcja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.

ergonomiczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu praktycznie stykają się z trzema różnorodnymi punktami w uchu, gwarantując mocne, wygodne dopasowanie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się niespodziewanie.

nawet 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a poręczny futerał do ładowania zapewnia dodatkowe 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie nawet 32 godziny odtwarzania.

prędkie ładowanie w razie zapotrzebowania
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

poręczny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu. Kabel USB-C ekspresowo i z łatwością naładuje futerał, zezwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: prędkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej obniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie lokalizuje, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swoich preferencji.

samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanie
sensor zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i trafnie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

Czysty dźwięk w trakcie rozmów poprzez komplet głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia dłoni zagwarantuje swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki lub obu. Dzięki czemu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, żeby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, aby przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz przypasować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dodatkowe opcje, np. Asystenta Google.

nowoczesna klasyka
Zależało nam na wytwornym, subtelnym stylu - od bezkompromisowych, gładkich słuchawek po elegancko doszlifowany futerał ładujący.

Wszystko, czego potrzebujesz
W zestawie znajduje się kabel do ładowania USB-C, a także dwa warianty wkładek dousznych w rozmaitych rozmiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,zawsze aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3 i powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, dostępnej bezpłatnie w Google Play i Apple App Store.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.