Menu

Sony WF-C500

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Typ douszne 
Opis

WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki znikome wymiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której prawidłowo pasują do uszu. Nieduże rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, powiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są proste w użyciu, a do wyboru masz cztery barwy.

Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) powiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz różnorodne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz również utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.nieznaczne, lekkie, perfekcyjnie pasująceSłuchawki posiadają nieznaczne wymiary i precyzyjnie pasują do uszu.

Zaokrąglone, pozbawione krawędzi obudowy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.funkcjonalne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości informacji o kształtach uszu ludzi z całego świata.

Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys nadaje się do otworu w uchu, a nowa, praktyczna powierzchnia zagwarantuje jednostajniejsze trzymanie się.praktyczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma nad wyraz drobne rozmiary i luźno gromadzi się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

Dzięki krystalicznemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje wysmakowany, elitarny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można również nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.komfortowojsze rozmowy poprzez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać poprzez telefon i zapewnia jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,szybko włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android ułatwia funkcja Fast Pair.

Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dot...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.