Menu

Sony WF-SP700

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis

aprojektowane z myślą o ruchu nieograniczonym przewodami Trenuj bez krępujących kabli. Lekka konstrukcja sprawia, że te bezprzewodowe słuchawki sportowe są komfortowe, bezpieczne i dyskretne, dzięki czemu możesz je nosić w trakcie treningu i nie tylko.

Nie trać kontaktu z otoczeniem dzięki trybowi dźwięków otoczenia Tryb dźwięków otoczenia po mistrzowsku miesza muzykę z dźwiękami otoczenia. Wybierz tryb normalny podczas biegania albo trenowania na zewnątrz, by słyszeć dźwięki z otoczenia.

Tryb głosowy pozwala usłyszeć instrukcje od trenera osobistego lub partnera treningowego bez przerywania motywującej muzyki. Skoncentruj się dzięki redukcji hałasów Gdy potrzebujesz specjalnej listy odtwarzania, aby wznieść trening na kolejny poziom, redukcja szumów blokuje dźwięki na siłowni albo w głośnym otoczeniu, pozostawiając jedynie piosenki.

niepodatność zachlapania wodą i pot Tak dla muzyki, nie dla potu. Kanon IPX4 oznacza, iż słuchawki bronią przed potem i deszczem podczas treningów. Pewne zamocowanie i wygoda noszenia Słuchawki pozostały gruntowanie przetestowane w czasie rzeczywistych treningów – doskonałe dostosowanie, które można dopasować do Twoich uszu.

Do tego miękka kompozycja utrzymuje wkładki douszne bezpiecznie na miejscu przy zachowaniu maksymalnej wygody. Aplikacja Sony | Headphones Connect dla systemu Android starczy pobrać aplikację Sony |

Headphones Connect i skonfigurować swoje wyśmienite ustawienia korektora i redukcji hałasów w menu „Quick Sound Settings" (szybkie ustawienia dźwięku). Następnie naciśnij dwukrotnie przycisk redukcji szumów w celu uzyskania dostępu do zapisanych ustawień dźwięku w mgnieniu oka.

Aplikacja Sony I Headphones Connect dla systemu iOS starczy pobrać aplikację Sony | Headphones Connect i skonfigurować swoje nieprzeciętne ustawienia korektora i redukcji hałasów w menu „Quick Sound Settings" (prędkie ustawienia dźwięku).

Następnie naciśnij dwukrotnie przycisk redukcji szumów w celu uzyskania dostępu do zapisanych ustawień dźwięku w mgnieniu oka. Sprawniejszy trening potężny dźwięk EXTRA BASS™ sprawia, że niskie częstotliwości nabierają więcej charakteru.

Jeden przycisk, niezajęte ręce Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz zostawić swój telefon i odbierać połączenia za dotknięciem przycisku, by prowadzić rozmowy bez zastosowania dłoni. Do 6 godzin odtwarzania Możliwość kilku wyjść na salę gimnastyczną bez konieczności ładowania dzięki choćby 6 godzinom odtwarzania po jednym ładowaniu.

Łączenie poprzez NFC™ i BLUETOOTH® Przesyłaj strumieniowo poprzez Bluetooth® i NFC przy pomocy jednego dotknięcia. Technologia NFC (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®.

Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Blueto...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.