Menu

Sony WF-SP800N

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis

Słuchawki tworzone na treningi
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe WF-SP800N łączą długi czas pracy i odporność na wodę i pot z głębią basu i cyfrowym systemem redukcji hałasu. Nie zawiodą Cię, nawet gdy będzie naprawdę ciężko.

Kompaktowy design, ochrona i zapas energii
niewielkie etui nie tylko chroni słuchawki WF-SP800N służy także do ładowania. Zapas energii wystarcza na jeden pełny proces ładowania, zatem łącznie możesz słuchać do 18 godzin z redukcją hałasu albo do 26 godzin bez redukcji. Realne jest także prędkie ładowanie.

Długi czas pracy: 9 godzin (słuchawki) + 9 godzin (etui z funkcją ładowania) i szybkie ładowanie
całkowicie naładowane słuchawki mogą pracować w trybie redukcji hałasu poprzez 9 godzin. Kolejne 9 godzin słuchania zagwarantuje etui z funkcją ładowania. Przy wyłączonej redukcji hałasu czas pracy w pełni naładowanych słuchawek wzrasta do 13 godzin, a ładowanie z etui zapewnia kolejnych 13 godzin. Nie masz chwili do stracenia? szybkie, 10-minutowe ładowanie przedłuży odtwarzanie z redukcją hałasu choćby o 60 minut.

Zaprojektowane dla aktywnych
Stopień ochrony IP55 oznacza, iż słuchawki są wytrzymałe na pryskającą wodę, pot i pył. Co więcej, po skończonym treningu możesz je umyć.

zrównoważona i niezawodna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie, oraz antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i znakomite wrażenia przy słuchaniu. Dzięki znikomemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.

dokładne przypasowanie
Miękkie zaczepy do uszu i trójwymiarowa, odkształcona forma precyzyjne dobranie i wygodę. Słuchawki nie wypadną więc, choćby jeśli będziesz się intensywnie ruszać.

technologia EXTRA BASS pomagająca osiągnąć udoskonalone wyniki
Wzmocnij dźwięki i dodaj sobie sił. Technologia EXTRA BASS zagwarantuje potężne, dynamiczne tony niskie, stwarzając dopełniającą motywację do wysiłku.

Brak zakłóceń dzięki cyfrowemu systemowi redukcji hałasu
Kiedy chcesz zmotywować się do jeszcze pokaźniejszego wysiłku i Ci trzeba specjalnej listy odtwarzania, system redukcji hałasu zablokuje odgłosy z siłowni lub ulicy, pozostawiając Cię sam na sam z muzyką.

Tryb dźwięków otoczenia zapewnia kontakt z otoczeniem
Tryb dźwięków otoczenia pozwala zachować kontrolę nad tym, co dzieje się dookoła. Dzięki niemu możesz czerpać radość z ulubionych piosenek, a zarazem słyszeć dźwięki z zewnątrz: odgłosy ulicy albo osobę, z którą ćwiczysz.

Adaptive Sound Control automatyczne dostosowywanie ustawień do aktywności i miejsca
Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie lokalizuje, iż biegniesz, idziesz, czekasz albo podróżujesz, i adekwatnie dopasowuje ustawienia dźwięków z otoczenia. Funkcja ta może choćby zapamiętywać miejsca, w których często bywasz, takie jak siłownia czy park. Sposób jej działania szczegółowo określisz w aplikacji Sony | Headphones Connect.

Sterowanie w zasięgu ręki
intuicyjne, dotykowe komponenty sterujące umożliwiają standardowo włączanie i zatrzymywanie odtwarzania, zmienianie utworów i regulację głośności. Umieszczenie palca na słuchawce aktywuje funkcję szybkiego przełączania. Powoduje ona natychmiastowe zmniejszenie głośności i przepuszczanie dźwięków z otoczenia, co pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek. A gdy chcesz przypasować działanie funkcji dotykowych, możesz to zrobić za pomocą aplikacji Sony | Headphones Connect.

Asystent Google, Amazon Alexa i Siri do inteligentnej obsługi głosem
Załatwiaj codzienne sprawy z pomocą asystenta. Rozmawiaj ze znajomymi, informacje, słuchaj muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

Funkcja rozmów telefonicznych
Słuchawki WF-SP800N ulepszają słyszalność dźwięku podczas rozmów poprzez telefon. Do reprodukcji głosu rozmówcy mogą służyć obie słuchawki albo tylko jedna, co zezwala na naprzemienne ładowanie lub uzyskanie wyraźniejszego dźwięku w głośnych miejscach.

Za niedużo basu?
Do zmiany poziomu basu możesz użyć aplikacji Sony | Headphones Connect. Przystępny w niej korektor pozwala przystosować poziomy dźwięku do rodzaju muzyki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.