Menu

Sony WF-XB700

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis

Cokolwiek robisz, rób to z EXTRA BASS

Spraw, żeby każdy dzień był ulepszony w słuchawkach WF-XB700, których prawdziwie bezprzewodowa budowa idzie w parze z głębokim, solidnym dźwiękiem EXTRA BASS.

Nowy wymiar dźwięku

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki WF-XB700 zwracają uwagę wyrazistym, specyficznym wyglądem, a ich poręczna kompozycja gwarantuje wygodę nawet przy wielogodzinnym słuchaniu.

Długi czas pracy baterii i prędkie ładowanie

Dzięki poręcznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki do 18 godzin. A gdy nie masz chwili do stracenia, prędkie, 10-minutowe ładowanie przedłuży odtwarzanie nawet o 60 minut.

staranne dobranie i trzy punkty mocowania

praktyczne słuchawki z systemem redukcji hałasu WF-XB700 stykają się z uchem w trzech punktach. Zapewnia to skrupulatne dobranie i wygodę.

Wodoodporne modele do codziennego użytkowania

Poziom wodoodporności IPX43 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.

Poruszający bas

technologia EXTRA BASS w słuchawkach WF-XB700 gwarantuje naprawdę głębokie i solidne brzmienie basu. Twoje ulubione utwory zabrzmią, jak nigdy przedtem.

Poruszający bas

technologia EXTRA BASS w słuchawkach WF-XB700 zapewnia naprawdę głębokie i potężne brzmienie basu. Twoje ulubione utwory zabrzmią, jak nigdy przedtem.

Poruszający bas

technika EXTRA BASS w słuchawkach WF-XB700 zapewnia naprawdę głębokie i potężne brzmienie basu. Twoje ulubione utwory zabrzmią, jak nigdy przedtem.

Współpraca z asystentem głosowym

Naciskając jeden przycisk, możesz włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać dane o dojeździe, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.

Funkcja rozmów telefonicznych

Dzięki zastosowanemu mikrofonowi możesz luźno rozmawiać poprzez telefon bez konieczności wyciągania go z kieszeni.


Pozostałe atrybuty
Akumulator CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORA ok. 2,5 godziny SPOSÓB ŁADOWANIA AKUMULATORA Ładowanie poprzez łącze USB (z etui) CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI) Maks. 9 godzin CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁA KOMUNIKACJA) Maks. 5 godzin CZAS PRACY AKUMULATORA (OCZEKIWANIE)Maks. 200 godzin
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.