Menu

Sony WH-1000XM3

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Typ nauszne 
Opis

Słuchawki WH-1000XM3 Poznaj nowy poziom ciszyZobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Zobacz też, jak inteligentne mogą być słuchawki poznaj nowoczesną technologię osłabiania zewnętrznych hałasów, np.

Adaptive Sound Control, wygodne funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.Wszechogarniająca ciszaDzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą.

W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najmocniej progresywną technologię osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Idealnie przylegające nauszniki.Więcej mocy = jeszcze mniej hałasuNowy procesor QN1 HD istotnie zwiększa produktywność funkcji osłabiania hałasu.

dedykowany procesor NC to pewność, że jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu sprawności procesora.Blokuj więcej hałasuWiększość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów podczas podróży.

Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem,prawidłowo blokują jeszcze inne hałasy, np. Głosy i gwar miasta.Redukcja hałasów w trakcie lotuWyjątkowa optymalizacja ciśnienia atmosferycznego gwarantuje stosowny dźwięk na znacznej wysokości.Brak przewodów, nieprzeciętny dźwięk bez zakłóceńTechnologia LDAC pozwala na przesyłanie trzy razy większej ilości informacji (przy maks.

prędkości transmisji 990 kb/s) niżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki czemu można się radować dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.Dźwięk, w który uwierzyszWzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najkorzystniejszym w swej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach mobilnych zagwarantuje doskonałą jakość dźwięku.

Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z konkretnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która automatycznie dostosowuje ustawienia do warunkówZobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control automatycznie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i adekwatnie dopasowują ustawienia dźwięków otoczenia.

Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek starczy dotknąć obudowy,zmniejszyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę. Wygoda przez cały dzieńBardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej gwarantują równe rozłożenie nacisku i lepsze dostosowanie (dzięki pokaźniejszej powierzchni kontaktu z ciałem).

Jeszcze obszerniejszą wygodę zapewnia obszerniejsza i bardziej poręczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawekWszystko w zasięgu ręki.

Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. By aktywować asystenta głosowego, wystarczy przytrzymać przycisk.Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanieCzas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc starczy Ci energii choćby na dłuższe wycieczki.

A jeśli musisz ekspresowo się podładować, po 10-minutowym ładowaniu przy pomocy opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.Akcesoria w zestawie: Torba Przejściówka umożliwiająca użycie w czasie lotu kabel połączeniowy kabel USB Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.