Menu

Sony WI-1000

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
Opis

Tylko muzyka. Nic innego.

Odkryj świat bezkompromisowej ciszy, w której możesz słuchać muzyki bez zakłóceń, zachowując komfort poprzez cały dzień. Bezprecedensowy system redukcji hałasu, najwyższa jakość dźwięku i komfortowy projekt słuchawek dousznych wynoszą słuchanie muzyki na wyższy poziom

Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy kanon w branży

W słuchawkach WI-1000XM2 zastosowaliśmy najmocniej progresywny system redukcji hałasu z procesorem QN1 HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

technika Dual Noise czujnik przechwytuje obszerniejszą liczba hałasu

Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Lepszy dźwięk dzięki procesorowi osłabiania hałasów QN1 HD

Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia inicjuje działać likwidujący hałas procesor QN1 HD. Usuwa on istotnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.

Hybrydowy przetwornik akustyczny HD

Zoptymalizowany dźwięk we wszystkich częstotliwościach dzięki hybrydowemu przetwornikowi akustycznemu. 9-milimetrowy przetwornik dynamiczny wyprodukowany specjalnie dla słuchawek WI-1000XM2 zapewnia głębokie basy i czyste tony przeciętne, a dostosowany przetwornik Balanced Armature odtwarza delikatne, naturalne tony wysokie.

Optymalizacja ciśnienia atmosferycznego

Osłabianie hałasów znakomicie współpracuje z optymalizacją ciśnienia atmosferycznego. Ciesz się rozrywką podczas lotu dzięki redukcji hałasu zoptymalizowanej pod kątem dużych wysokości.

Moc, na jaką zasługuje Twoja muzyka

Procesor QN1 HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 32-bitową technologię przetwarzania sygnału audio, a także cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? bardzo czysty dźwięk.

Lekki i wygodny silikonowy pałąk na szyję

Lekki silikonowy pałąk na szyję zagwarantuje komfort podczas słuchania i ułatwia przenoszenie w torbie.

Realistyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Słuchaj muzyki, która pozostaje wierna oryginalnemu nagraniu, dzięki dźwiękowi w wysokiej rozdzielczości. System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

skrupulatne, jednostajne dopasowanie dzięki odkształconej konstrukcji słuchawek

Dzięki odkształconemu kształtowi słuchawki lepiej dopasowują się do ucha, zapewniając stabilność i komfort. Choćby w trakcie spacerów nie wyślizgną się niespodzianie.

Do 80 minut po prędkim ładowaniu

Jeśli poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie daje nawet 80 minut odtwarzania.

nawet 10 godzin słuchania

Nie musisz się martwić o czas pracy baterii w podróży. Dzięki baterii wytrzymującej do 10 godzin muzyka gra bez końca.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz

Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie lokalizuje, co robisz podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swych preferencji.

Bardziej inteligentna obsługa działanie dzięki ulubionym asystentom głosowym

Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

Przejmij kontrolę nad dźwiękiem

przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

Zintegrowany mikrofon gwarantuje bardziej wyraźne rozmowy

Rozmowa przebiega luźno dzięki wyraźnemu dźwiękowi. Te słuchawki głośnomówiące posiadają zastosowany w komponenty sterujące mikrofon, który pozwala odbierać połączenia albo używać asystenta głosowego.

Dzięki magnetycznym wkładkom nie ma plączących się kabli

Gdy przestaniesz korzystać ze słuchawek, złącz ze sobą magnetyczne wkładki douszne, aby schować je, nie plącząc przewodów.

intuicyjne części sterujące w zasięgu ręki

Najważniejsze funkcje można obsługiwać jednym dotknięciem, korzystając z wbudowanych komponentów sterujących (np. Rozszerzanie głośności/ściszanie, odtwarzanie/telefonowanie) i przycisków niestandardowych do obsługi ulubionych funkcji.

Przygotuj się do podróży dzięki ergonomicznemu etui

To słuchawki, które pakujesz i zabierasz ze sobą. Ich składana budowa mieści się w etui produkowanym z wysokiej jakości dzianiny, obok kabli i samolotowego zasilacza.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.