Menu

Sony WI-C200

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Mikrofon tak 
Opis

Dźwięk wysokiej jakości, gdziekolwiek jesteśZabierz muzykę ze sobą wdowolne miejsce. Matowe wykończenie, koliste przewody i 15godzin pracyakumulatora sprawiają, że słuchawki WI-C200 są stylowe i uniwersalne.Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez BLUETOOTH®Do 15 godzin pracy akumulatoraŁatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkomPrzydatne funkcjeSzybkie ładowanieWystarczy 10minut ładowania, żeby przedłużyćodtwarzanie o 60minut.

dzięki czemu nie musisz rezygnować z muzyki, choćbygdy bardzo się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładowaćakumulator w zaledwie trzy godziny.szybkie ładowanieWystarczy 10minut ładowania, by przedłużyćodtwarzanie o 60minut.

dzięki temu nie musisz rezygnować z muzyki, nawetgdy niezwykle się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładowaćakumulator w zaledwie trzy godziny.Zrezygnuj z przewodów dzięki technologiiBluetooth®Pożegnaj się z poplątanymi przewodami i wyrwanymi wtyczkami.

Dzięki technice Bluetooth® możesz bezprzewodowo podłączyć słuchawki do swojego urządzenia i cieszyć się wspaniałym, nieustannym odtwarzaniem.Akumulator wystarczający na 15 godzin pracySłuchaj ulubionych utworów i podcastów przezcały dzień – po pełnym naładowaniu, słuchawki choćby 15godzinodtwarzania.nowoczesny design i wspaniała jakość dźwiękuPrzenośne i elastyczne słuchawki dla pokaźniejszej wygody użytkowaniaMiękkie, sprężyste i lekkie słuchawkibezprzewodowe WI-C200 wygodne słuchanie w dowolnym miejscu i czasie.znakomicie dostosowane do Twojego styluSłuchawki douszne WI-C200 są przystępne w kolorzeczarnym albo białym z matowym wykończeniem i krągłym przewodem.

Dzięki prostej,bezkompromisowej konstrukcji z łatwością dostosują się do Twojego stylu.Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi 9 mmNiezależnie od tego, czy słuchasz popowychhitów, koncertów muzyki tradycyjnej czy jazzowych solówek, przetwornik 9mmzapewnia dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonamiwysokimi.Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi 9 mmNiezależnie od tego, czy słuchasz popowychhitów, koncertów muzyki tradycyjnej czy jazzowych solówek, przetwornik 9mmzapewnia dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonamiwysokimi.Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkomKażda wkładka douszna ma zaimplementowany magnes, któryzapobiega plątaniu się przewodów podczas przenoszenia i przechowywaniasłuchawek.Zyskaj swobodę dzięki konstrukcji do noszenia na szyiKonstrukcja do noszenia na szyi jest lekka,wygodna i utrzymuje słuchawki na miejscu, zapewniając pełną swobodę w trakciesłuchania muzyki.Wielofunkcyjne przyciskiFunkcja rozmów telefonicznych za jednym naciśnięciemChcesz zadzwonić do znajomego ze smartfonapołączonego ze słuchawkami? Naciśnij wielofunkcyjny przycisk, żeby rozpocząćrozmowę.

Czas się pożegnać? Naciśnij przycisk ponownie, by się rozłączyć.Asystent głosowy do Twojej dyspozycjiSprawdzaj prognozę pogody, najnowsze wiadomościi mnóstwo innych danych, korzystając z wyszukiwania głosowego.

Naciśnijwielofunkcyjny przycisk dwukrotnie, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp do Sirilub Asystenta Google.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.