Menu

Sony WI-XB400

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis

Słuchawki WI-XB400 są w pełni bezprzewodowe, mobilne i posiadają głęboki, dynamiczny dźwięk. Słuchawki mają silikonowy pałąk na szyję i są naładowane na 15 godzin pracy, więc możesz je od razu wsunąć do kieszeni albo torby.

Lekkie słuchawki z systemem EXTRA BASS™ zapewniają głęboki, dynamiczny dźwięk Słuchawki WI-XB400, jak wszystkie produkty z serii EXTRA BASS™ firmy Sony, wzmacniają niskie częstotliwości, gwarantując unikatowy bas, zachowując przy tym czystość brzmienia i eksponując rytm utworów.

Bezprzewodowe przesyłanie Przesyłaj ulubione utwory ze sparowanego smartfonu albo tabletu dzięki technologii Bluetooth®. Możesz słuchać muzyki nieprzerwanie nawet poprzez 15 godzin Słuchaj ulubionych list odtwarzania poprzez cały dzień – po pełnym naładowaniu słuchawki działają nawet przez 15 godzin.

szybkie ładowanie Gdy poziom baterii spadnie, 10 minut ładowania przy użyciu przewodu rodzaju C™ wystarcza na 60 minut odtwarzania. Oznacza to, że wkrótce będzie można znowu posłuchać muzyki, nawet gdy się śpieszysz.

Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkom Każda wkładka douszna ma zastosowany magnes, który uniemożliwia plątaniu się przewodów podczas przenoszenia i przechowywania słuchawek. Dzięki czemu nie ma bałaganu, gdy nie słuchasz muzyki.

Łatwa obsługa przy pomocy przycisków Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania albo pomijania utworów i dostosowywania głośności. Proste dzwonienie bez pomocy rąk Dzięki zastosowanemu mikrofonowi rozmowy płyną swobodnie bez wykorzystania dłoni.

Nie trzeba choćby wyciągać telefonu z kieszeni. Słuchaj komfortowo w każdym miejscu i o każdej porze Miękki, rozciągliwy i lekki pałąk na szyję gwarantuje wygodę przez cały dzień. Gdy skończysz słuchać, możesz zwinąć słuchawki i schować je w torbie albo kieszeni.

Współpraca z asystentem głosowym Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona usprawniającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.