Menu

XBLITZ PURE Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

Cechy produktu

  • Producent Xblitz 
  • Typ nauszne 

OpisXblitz Pure
Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

XBLITZ PURE PRZEŁAMUJE OGRANICZENIA!

Porzuć swój stary pakiet słuchawkowy, który ogranicza Twoją aktywność. Zobacz bezprzewodowe słuchawki Xblitz Pure, które olśniewają jakością dźwięku.
Xblitz Pure – lekki, bezprzewodowy komplet słuchawkowy, który wspiera Twoją aktywność. Innowacyjny design i anatomiczny kształt sprawią, iż poczujesz się komfortowo. Profil nauszników utrzymuje słuchawki na swoim miejscu i wydajnie tłumi dźwięki otoczenia.

Niezależnie czy jesteś sportowcem, wielbicielem prawidłowej muzyki czy osobą, która szuka efektywnego zestawu do prowadzenia długich rozmów przez telefon – Xblitz Pure stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.

NOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

specyficzny potężny BASS i przejrzyście czyste brzmienie.
Xblitz Pure dla najmocniej wymagających użytkowników.
pakiet pozwala korzystać bezprzewodowo z każdego urządzenia pracującego w technice bluetooth. Xblitz Pure możesz zespoić ze swoim smartfonem, tabletem, laptopem, odtwarzaczem mp3, a nawet smart tv.Słuchawki charakteryzują się wyraźnym, potężnym brzmieniem i gwarantują łączność w promieniu do 10 metrów
od wybranego urządzenia.

Długie słuchanie ulubionej muzyki lub częste rozmowy telefonicznie to nie problem. Zaimplementowana bateria Xblitz Pure wytrzyma do 5 godzin nieprzerwanej pracy, a czas czuwania wynosi aż do 180 godzin w trybie Standby. Energię zaimplementowanego akumulatora możesz uzupełniać w każdym miejscu przez port micro-USB.

komfortowE ROZMOWY TELEFONICZNE

Xblitz Pure uwalnia Twoje ręce. Możesz rozmawiać i oddać się swojej pracy, treningom albo hobby.
Xblitz Pure – intuicyjny i wygodny kontroler. Mikro pilot pozwala na przyjmowanie i odrzucanie połączeń, regulację głośności, a także włączanie i wyłączanie zestawu. Przejrzyj jakie to proste!

SPORT ACTIVE

Xblitz Pure bez zbędnego obciążenia.Twoja aktywność bez zbędnych kabli.Koniec wypadających słuchawek i niewygodnych przewodów.
Możesz w 100% skupić się na treningu bez obaw, iż stracisz połączenie z mp3 lub telefonem. Xblitz Pure ważą zaledwie 15 gramów co oznacza, że poza muzyką nie zauważysz ich obecności.
komplet połączony jest sprężystym, płaskim przewodem, który jest przyjemny w dotyku, a w czasie ćwiczeń albo w trakcie przechowywania nie będzie się plątać.

SPRAW SOBIE wyjątkowY podarunek

Xblitz Pure perfekcyjny pod każdym względem!
Nasz komplet słuchawkowy dostarczany jest w oryginalnym,kartonowym opakowaniu zamykanym magnetycznie.Możesz mieć pewność, iż wybrane słuchawki będą dostarczone i przechowywane bezpiecznie.

informacje technicznE

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.