Menu

Xiaomi Haylou T16 (czarny)

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 

Opis

progresywne słuchawki bezprzewodowe

Haylou T16 to bezprzewodowe słuchawki najnowszej generacji zapewniające wysokiej jakości brzmienie, a jednocześnie wygodę stosowania. Wbudowany system redukcji dźwięków pozwala na zanurzenie się w muzyce, a długie działanie baterii daje możliwość korzystania ze słuchawek przez cały dzień.


Aktywna redukcja hałasu

wbudowany system aktywnej redukcji hałasów działa dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom. Zewnętrzny namierza dźwięki z otoczenia, natomiast wewnętrzny redukuje szum wewnątrz ucha żeby razem obniżyć odbierane z zewnątrz dźwięki aż o 35 dB. System łączy niechciane hałasy na częstotliwościach ultradźwiękowych, dzięki czemu prawie w pełni je eliminuje


Tryb dźwięku przypasowany do sytuacji

Kilka trybów NC umożliwia przypasowanie optymalnego poziomu redukcji hałasów do aktualnej sytuacji. Tryb klarowny znakomicie spełni oczekiwania w czasie chodzenia czy biegania, zezwala na usłyszenie dźwięków otoczenia, by być w pełni świadomym tego, co dzieje się na około. Kolejny, tryb outdoorowy, będzie świetnym wyborem dla rowerzystów, ponieważ pozwala na redukcję szumu wiatru. Natomiast tryb redukcji hałasu będzie najmocniej uniwersalny, sprawdzi się w zatłoczonym metrze czy innych, przede wszystkim wyjątkowo głośnych miejscach. Na dodatek nieskomplikowane przełączanie trybów, przez podwójne dotknięcie lewej słuchawki, pozwala na szybką zmianę i dobranie słuchawek do aktualnej sytuacji.


Wysoka jakość dźwięku

CCAW czyli rodzaj przewodnika stosowany w budowie słuchawek, został wykorzystany w modelu T16, żeby zredukować wagę, a równocześnie zapewnić jak najwyższą jakość dźwięku. Wykorzystanie miedziowanego drutu aluminiowego zapewnia większą amplitudę drgań, przez co większą moc. Pozwala to o lepsze odwzorowanie niskich i przeciętnych tonów, a jakość dźwięku jest udoskonalona.


progresywny system Dual Master

System Dual Master pozwala na o udoskonaloną kontrolę, obie słuchawki są jednocześnie podłączone do telefonu czy komputera, dzięki czemu połączenie jest bardziej stabilne i zagwarantuje brak przerw w łączności. Ponadto przejście z trybu mono do stereo zajmuje ułamek sekundy, a użytkownik sam może wybrać, która ze słuchawek będzie główną.


Długi czas działania

Słuchawki potrafią działać bez przerwy do 6 godzin, ale przy użyciu etui ładującego czas ten rozszerza się do aż 30 h! objętość akumulatora to 600 mAh co kompletnie wystarczy na cały dzień poza domem albo w podróży, a wejście USB-C zezwala na wyjątkowo prędkie ładowanie. Ponadto etui można na dodatek ładować bezprzewodowo, więc słuchawki nie wymagają żadnego kabla, by mogły w pełni działać.


Dźwięk bez opóźnień

Tryb Low-Latency zezwala na bezproblemowe użytkowanie słuchawek podczas ulubionej rozgrywki. Starczy trzy razy dotknąć prawej słuchawki, by móc w pełni korzystać z trybu wyjątkowo niskich opóźnień, a dzięki czemu skupić się na grze, bez zmartwień o opóźniony dźwięk.


automatyczne uruchamianie

starczy podnieść słuchawki,automatycznie się uruchomiły i zespoiły z ostatnio sparowanym urządzeniem. Sensor podczerwieni działa niesamowicie błyskawicznie i od razu namierza ruch słuchawek. Po wyjęciu słuchawki z ucha muzyka zostaje automatycznie zastopowana, a po włożeniu zaczyna znowu działać. Wysoka automatyzacja zezwala na znaczącą oszczędność czasu.


szeroki zasięg i zrównoważone połączenie

Dzięki zastosowanej antenie LDS model T16 działa nawet w obrębie do 30 metrów bez żadnych zakłóceń, a łącze nie powinno zostać zerwane. W dodatku Bluetooth 5.0 zezwala na zrównoważone, bezustanne połączenie, a równocześnie wyjątkowo prędkie, by słuchać ulubionej muzyki bez opóźnień.


Wsparcie AAC

wyjątkowo wysoka jakość dźwięku jest osiągalna poprzez obsługę algorytmu AAC czyli następcy MP3, który proponuje o dużo mniejsze straty przy podobnej wielkości pliku. Wsparcie dostępne jest dla większości telefonów z systemem Android oraz iOS i dostarcza jakość zbliżoną do urządzeń HiFi.


intuicyjna i szybka obsługa

Słuchawki mogą być z łatwością obsługiwane poprzez dotyk,jeszcze asystenta głosowego. Starczy poznać kilka ruchów, aby w bardzo szybki sposób włączyć albo wyłączyć słuchawki, zmienić tryby NC, odebrać telefon albo pominąć piosenkę. Intuicyjna obsługa wielu funkcji umożliwia szybką naukę korzystania ze słuchawek, a także oszczędność czasu przy ich używaniu.


Prosta obsługa w aplikacji

Aplikacja Haylou zezwala na szybką i łatwą obsługę słuchawek z poziomu telefonu. Zezwala na proste przełączanie między trybami NC, wyświetla poziom baterii słuchawek i etui, a w sytuacji zagubienia słuchawek pozwoli na wyświetlenie ich ostatniej lokalizacji.

Specyfikacja


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.