Menu

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 
  • Typ douszne 
Opis

 Mi True Wireless Earphones 2 Basic technologia Bluetooth a co za tym idzie koniec ze splątanym przewodem! Słuchawki są bezprzewodowe – wystarczy podłączyć zdalnie telefon albo komputer i gotowe. Bezprzewodowa kompozycja.

Wysoka jakość dźwięku z konkretnym bassem. Redukcja szumów podczas rozmów. Dotykowe sterowanie. Szybkie i automatyczne parowanie. Kompaktowa i lekka konstrukcja przekładająca się na komfortowe i przystępne noszenie.

nowoczesna łączność bezprzewodowa Mi True Wireless Earphones są bezprzewodowe: zero przewodów - ekstra wygoda Mimo drobnego wymiaru słuchawek, gwarantują one niewiarygodnie czysty dźwięk ze usztywnionym bassem nieprzeciętna jakość dźwięku i wzmocniony bas użycie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 szerokiego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi że możesz radować się dźwiękiem doskonałej jakości i wzmocnionym basem.

w efekcie, bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Automatyczna detekcja Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka automatycznie się zatrzyma.

Jest to osiągalne dzięki zaimplementowanym czujnikom optycznym. Sensor ten w czasie rzeczywistym namierza czy obecnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się automatycznie.

Możesz mieć zatem pewność, iż nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, podczas słuchania muzyki albo oglądania filmu. Obsługa słuchawek Earphones 2 jest nietrudna i instynktowna. Odbywa się za pomocą palca. Kliknij dwukrotnie, żeby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów albo asystenta głosowego.

Obsługuj słuchawki w nietrudny sposób, nawet bez telefonu komórkowego. Stanowczo długi czas stosowania Słuchawek możesz używać nawet poprzez 14 godzin używając do tego załączonego etui ładującego, które nie tylko chroni słuchawki,ponadto automatycznie je ładuje, kiedy ich nie używasz.

równocześnie słuchawki, jak ponadto etui obsługują szybkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu.

Kiedy słuchawkom zabraknie energii, wystarczy umieścić je w etui ładującym i już nawet po kilku minutach możesz używać ich ponownie. Specyfikacja: rodzaj artykułu: Słuchawki bezprzewodowe wariant słuchawek: Douszne Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Sterowanie dotykowe, samoczynne włączanie i parowanie, Obsługa technologii AAC, szybkie parowanie MIUI Łączność: Bluetooth 5.0 Zasięg: do 10 m Złącza: USB typu C Dźwięk: AAC Advanced Audio CodingSBC zaimplementowany mikrofon: Tak, podwójny Impedancja: 32 Ω Czas pracy na baterii: do 5 hdo 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h Moc wejściowa: 5.0V 1.0A Kolor: Biały Waga: 48 g rozmiary: 150 x 75 x...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.