Menu

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 
Opis

 Xiaomi Redmi AirDots 2 TWS (Mi True Wireless Earbuds 2) Najnowsze słuchawki bezprzewodowe od Xiaomi, druga generacja tego modelu. Oryginalne, nowe, oficjalna wersja Global/EU.. Słuchawki Mi True Wireless Earbuds 2 to najnowszy model słuchawek z linii Mi True od Xiaomi oznaczone symbolem TWSEJ061LS.

Nowy model ma funkcję samoczynnego parowania Mono lub Stereo oraz jeszcze niższą cenę! szybkie i proste parowanie: Parowanie nowych słuchawek Mi True Earbuds Basic 2 nie może być prostsze. Wystarczy zsynchronizować je ze smartfonem tylko za pierwszym razem.

Następnie połączą się samoczynnie po wyjęciu ich z etui, a nawet automatycznie przejdą w tryb mono albo stereo, w zależności od tego, czy wyjmiemy jedną czy obie słuchawki. I to wszystko! Nie będziesz musiał robić nic innego, jak tylko umieścić je w uszach i radować się nimi.

Nie mają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki temu zapewniają użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest idealna, zatem będziesz mógł radować się wyjątkowym brzmieniem swej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia.

Dźwięk jest w pełni stabilny i naturalny, a to za sprawą najkorzystniejszych tworzyw, z których urządzenie zostało produkowane. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która zezwala na otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki wyposażone są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz w dodatku używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony poprzez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, ułatwiając bardziej jednostajny i czysty sygnał.

Wreszcie, dzięki bardziej innowacyjnemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, mieć mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i samoczynnie. Łatwe odbieranie połączeń przychodzących: Od teraz nie będziesz musiał szukać swego smartfona w odmętach torby albo plecaka.

Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie genialna, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi zaopatrzonych w wspaniałej jakości mikrofon. Wyraźne jest to, żeby urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki temu nie straci łączności Bluetooth.

Obie słuchawki są wyekwipowane w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swemu przyjacielowi podczas wspólnego spaceru. Pokaźna oszczędność baterii: Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technice, która powoduje, że po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać.

wiąże się to z dużą oszczędnością energii, co pozwala na dłuższe stosowanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każd...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.