Menu

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds TWSEJ02LM

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 
  • Typ douszne 

Opis

małe słuchawki douszne także mogą zapewnić czystą barwę dźwięku podczas słuchania muzyki. Dowodem na to są bezprzewodowe Xiaomi Mi AirDots. Specjalny, dynamiczny sterownik sprawia, iż dźwięk jest głębszy i brzmi jeszcze bardziej naturalnie. Dzięki technice TWS (True Wireless Stereo) możesz słuchać ulubionej muzyki w trybie stereo podzielonym na dwie słuchawki. Zapomnij o kablach i ciesz się muzyką w sposób nieskrępowany.

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi - najnowsza generacja Bluetooth 5.0
Obsługa technologii Bluetooth 5.0 przynosi mnóstwo korzyści, takich jak niewielkie zużycie energii, długi czas pracy, zmniejszenie zakłóceń poprzez sygnał Wi-Fi, a także zrównoważony i czysty sygnał. Progresywny standard Bluetooth redukuje hałas w tle. Natychmiast po sparowaniu słuchawki w sposób samoczynny łączą się z telefonem.

Wysoka jakość dźwięku, samoczynne parowanie

Niestandardowe głośniki o średnicy 7,2 mm gwarantują wysoką jakość dźwięku i doskonałe atrybuty basów, zapewniając perfekcyjne wrażenia muzyczne. Słuchawki są gotowe do pracy tuż po wyjęciu z futerału, gdyż po sparowaniu łączą się z urządzeniem w sposób samoczynny.

Kompaktowe, mobilne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless
nad wyraz lekka konstrukcja zapewnia wygodne stosowanie, cały zestaw waży tylko 39 gramów. Funkcjonalny zarys zagwarantuje komfortowe i bezpieczne wykorzystywanie, bardzo podczas uprawiania sportu, spacerów, jazdy na rowerze.

wygodne sterowanie dotykowe
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi AirDots mają zaimplementowany przycisk dotykowy do sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza), do odbierania lub odrzucania połączeń, dlatego nie ma najmniejszej potrzeby wykorzystywania telefonu. Asystenta głosowego można aktywować przez dwukrotne dotknięcie kopułki jednej ze słuchawek.

Najważniejsze cechy słuchawek dokanałowych Xiaomi AirDots:

  • Lekkość i wygoda
  • Kończenie połączenia, pauzowanie muzyki
  • Sterowanie muzyką przy pomocy dotykowego interfejsu - play/pause
  • Możliwość korzystania tylko z jednej słuchawki podczas rozmów - wydłużenie czasu pracy na baterii
  • Jedno ładowanie - 4 h słuchania muzyki
  • technologia True Wireless
  • Wymienne końcówki silikonowe w rozmiarach S,M, L
  • Pasmo przenoszenia 20 - 20 000 Hz

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.