Menu

Garett Women Laura

Cechy produktu

  • Producent Garett 

Opis

Smartwatch Garett Women Laura
Powiadomi Cię o połączeniach przychodzących i wiadomościach, choćby gdy Twój smartfon przebywa głęboko w torebce. Ułatwi Ci także zrobienie selfie bez użycia kijka! Zatroszczy się o Twój sen, pilnując jego przebieg. Ostrzeże Cię przed niepogodą, choć sam jest wodoodporny.

Tryby sportowe
Jeżeli dbasz o formę, uprawiając rozmaite dyscypliny, to teraz możesz kontrolować efektywność spalania kalorii podczas jazdy rowerem, biegania, marszu etc.

Krokomierz
Kalorie spalasz nie tylko w trakcie treningu, ale także, gdy po prostu gdzieś idziesz! dzisiaj możesz codziennie otrzymywać raporty z przebytego w ciągu dnia dystansu i spalonych w ten sposób kaloriach.

Pulsometr, Ciśnieniomierz i Pulsoksymetr
nadzwyczajny trening, to trening produktywny i jednocześnie bezpieczny. Dlatego Twój puls, Twoje ciśnienie oraz natlenienie krwi powinny być zawsze pod kontrolą.

Powiadomienia o połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowych
Bądź stale w kontakcie! Twój smartwatch poinformuje Cię o każdym połączeniu przychodzącym i każdej wiadomości SMS, e-mail oraz o wiadomościach z Facebooka, czy Twittera.

Monitor braku aktywności
genialne narzędzie mobilizujące do ćwiczeń! Ta funkcja sama rozpoznaje, jeśli w określonym przedziale czasu ruszasz się zbyt niedużo. I dostajesz motywujące upomnienie.

Monitor snu
Sen to wypoczynek, a korzystny sen nie powinien być zbyt niejednokrotnie przerywany. Jaki jest Twój sen? przejrzyj, teraz masz do tego adekwatne narzędzie!

Wodoszczelność IP67
Nie musisz zdejmować zegarka nawet w trakcie wodnej rekreacji, pod warunkiem, że ciągłe zanurzenie smartwatcha nie przekroczy 30 minut. Pył i kurz także nie posiadają do niego dostępu.

Sterowanie muzyką w telefonie i zdalny aparat
Wygody nigdy za sporo! teraz możesz włączać i zatrzymywać utwory, a także regulować głośność muzyki odtwarzanej w smartfonie, wcale go nie dotykając. I czasami to się przydaje! Używasz kijka do selfie? Już nie musisz! Po prostu ustaw gdzieś lub zawieś telefon, a spust migawki zwolnisz za pomocą smartwatcha.

kolorowy wyświetlacz
Nie bez powodu zwróciłaś uwagę na ten model, bo optymalnie dostosowane, ciekawe barwy, to jest coś, co lubisz:)

dane pogodowe
za każdym razem najświeższe i pochodzące ze sprawdzonych źródeł. I zawsze przystępne!

Szybka i prosta podmiana paska
Gdy podmiana paska trwa tylko chwilę, możesz zmieniać go, kiedy tylko chcesz!


Funkcje
Bluetooth Aplikacja z opcją GPS Powiadomienia wibracyjne Powiadomienia o wiadomościach SMS Powiadomienia o połączeniach Powiadomienia z aplikacji realizowanie zdjęć telefonem Sterowanie odtwarzaniem muzyki z telefonu Funkcja szukania urządzenia Pulsometr Ciśnieniomierz Pulsoksymetr Tryby sportowe: spacer, bieganie, jazda na rowerze, skakanka, badminton, koszykówka, piłka nożna Krokomierz Monitor braku aktywności Monitor snu dane pogodowe Wybudzenie ekranu ruchem ręki Stoper Budzik różne tarcze do wyboru Gumowy pasek Pasek wymienny przeznaczona aplikacja Da Fit
Pozostałe atrybuty
Wodoodporność IP67 (Urządzenie nie jest dopasowane do pływania) Pamięć RAM 128 KB Pamięć ROM 4 MB Materiał Metal/Tworzywo sztuczne Wersja Bluetooth 4.0 Zakres częstotliwości 2.4 GHz Zasięg transmisji do 10 metrów Kompatybilność z systemami Android wersji 5.1 lub wyższej i iOS w wersji 9.0 lub wyższej Czas ładowania około 2 godziny Język menu angielski rozmiary koperty 44 x 45 x 11 mm Maksymalny obwód paska około 22 cm Szerokość paska 22 mm typ paska gumowy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.