Menu

Huawei Band 6 (czarny)

Cechy produktu

  • Producent Huawei 

Opis

opaska huawei band 6 pilnuje stan zdrowia w czasie rzeczywistym. Urządzenie jest lekkie i komfortowe w użyciu, zaopatrzone w bogate i praktyczne funkcje sportowe, które pomagają świadomie zadbać o zdrowie i formę.

pokaźny, dotykowy i barwny ekran fullview amoled, o przekątnej 1,47 cala, bardzo wytrzymałą baterię, która pozwala na stosowanie urządzenia bez konieczności ładowania nawet do 2 tygodni, 96 trybów sportowych i obsługuje powiadomienia ze smartfona.korzyści:nadzoruj stan zdrowia przez całą dobę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom truseen 4.0całodniowy monitoring poziomu natlenienia krwi i tętna, a w sytuacji zarejestrowania nieprawidłowych wartości urządzenie wytwarza alarm dźwiękowywydajny procesor, a także zaawansowane algorytmy oszczędzania energii powodują, iż urządzenie działa choćby do 2 tygodni bez konieczności ładowania bateriiciesz się wysokim komfortem użytkowania dzięki lekkiej kontrukcji (18 g)zastąpienie przycisków wirtualnych przyciskami fizycznymi pozwoliło huawei uzyskać jeszcze bardziej czytelny wyświetlacz fullviewwodoodporność 5 atnwykonanyz silikonu pasek sprawia, iż huawei band 6 dostosowuje się do nadgarstkadopasuj opaskę do swojego charakteru lub nastroju dzięki możliwości zmiany tarczy ekranu.

zmiana tarczy jest prosta i szybka.huawei band 6 obsługuje 96 trybów sportowych osobisty asystent na własnym nadgarstku - o paska pełni także funkcję osobistego asystenta. Przypomina o ćwiczeniach. Informuje, gdy na twój smartfon przychodzą np.

połączenia telefoniczne albo wiadomości sms.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.